Zvláštní taktika ke kamuflování plastik. Nikdo si jich nevšimne, říká Jane Fonda

Jane Fonda promluvila o plastikách
Jane Fonda promluvila o plastikách
Foto: Showpix.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 12. 2020

Herečka Jane Fonda (82) nikdy nepopírala, že se nechává často a intenzivně zkrášlovat. Dnes jí je 82 a už před 20 lety jí byla často pokládána otázka, jak to dělá, že vypadá tak dobře. Odpovídala, že estetická medicína je její dobrou kamarádkou a má trik, díky kterému nikdo nepozná, že zrovna byla na plastice.

Blond vlasy, ostré rysy a vysoká, dokonalá postava. Tak vešla do Hollywoodu Jane Fonda. Vyrůstala v blízkosti bohatých snobů a chování noblesní dámy jí proto nikdy nebylo cizí. S ním vždy korespondoval i její vzhled.

Novináři ji svého času přirovnávali k Brigitte Bardot, eleganci měla v krvi a rebélie se jí zračila ve tváři. Jeden by se až mohl divit, že v dobách, kdy byla modelkou vypadala tak dobře. Přiznala, že žila jen na kávě, cigaretách a jogurtech.

V Americe se Jane stala sexuálním symbolem 60. let, středoevropané si ji už spíš pamatují jako starší dámu z filmů, hlavně z komedií. I v nich působila na svůj věk velmi dobře.

Trik

Jane Fonda nezastírá, že bez pomoci plastických chirurgů by její vizáž v 82 letech nikdo neobdivoval. Vyrůstání v prostředí plném bohatých snobů ji naučilo dobrým kamuflovacím schopnostem a více než 10 let si jejích vylepšení nikdo hned tak nevšimne.

Trik, kterým kamufluje čerstvě provedené zákroky, je prostý. "Po plastice si nechám vždy udělat i nový účes. Lidé se na mě podívají, řeknou, že je na mě něco nového a chvílí váhají. Pak jim dojde, že to jsou vlasy a dál nic nezkoumají. Neví tak, že jsem si nechala vyhladit krk, bradu, nebo odoperovat vaky pod očima,“ napsala na svůj blog.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.