Zvláštní taktika ke kamuflování plastik. Nikdo si jich nevšimne, říká Jane Fonda

Jane Fonda promluvila o plastikách
Jane Fonda promluvila o plastikách
Foto: Showpix.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 12. 2020

Herečka Jane Fonda (82) nikdy nepopírala, že se nechává často a intenzivně zkrášlovat. Dnes jí je 82 a už před 20 lety jí byla často pokládána otázka, jak to dělá, že vypadá tak dobře. Odpovídala, že estetická medicína je její dobrou kamarádkou a má trik, díky kterému nikdo nepozná, že zrovna byla na plastice.

Blond vlasy, ostré rysy a vysoká, dokonalá postava. Tak vešla do Hollywoodu Jane Fonda. Vyrůstala v blízkosti bohatých snobů a chování noblesní dámy jí proto nikdy nebylo cizí. S ním vždy korespondoval i její vzhled.

Novináři ji svého času přirovnávali k Brigitte Bardot, eleganci měla v krvi a rebélie se jí zračila ve tváři. Jeden by se až mohl divit, že v dobách, kdy byla modelkou vypadala tak dobře. Přiznala, že žila jen na kávě, cigaretách a jogurtech.

V Americe se Jane stala sexuálním symbolem 60. let, středoevropané si ji už spíš pamatují jako starší dámu z filmů, hlavně z komedií. I v nich působila na svůj věk velmi dobře.

Trik

Jane Fonda nezastírá, že bez pomoci plastických chirurgů by její vizáž v 82 letech nikdo neobdivoval. Vyrůstání v prostředí plném bohatých snobů ji naučilo dobrým kamuflovacím schopnostem a více než 10 let si jejích vylepšení nikdo hned tak nevšimne.

Trik, kterým kamufluje čerstvě provedené zákroky, je prostý. "Po plastice si nechám vždy udělat i nový účes. Lidé se na mě podívají, řeknou, že je na mě něco nového a chvílí váhají. Pak jim dojde, že to jsou vlasy a dál nic nezkoumají. Neví tak, že jsem si nechala vyhladit krk, bradu, nebo odoperovat vaky pod očima,“ napsala na svůj blog.

Leden bývá měsícem novoročních předsevzetí, kdy lidé přestávají kouřit nebo třeba chtějí z...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu