100 kg vážící lidská Barbie podstoupí další operaci. Jsem obézní, nechám si vzít část žaludku, hlásí Jessica Alvesová

Lidská Barbie Jessica Alves
Lidská Barbie Jessica Alves
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 6. 2021

Živá Barbie Jessica Alvesová (37), dříve známá jako lidský Ken Rodrigo Alves, se chystá na další operaci. Tentokrát nejde o běžnou plastiku, ale o zákrok, ze kterého má velké obavy. Během pandemie přibrala na 100 kilogramů a nechává si proto odebrat část žaludku. "Zůstane mi 25% žaludku. Snad pak má váha začne klesat," řekla Jessica Alvesová deníku Daily Mail.

Jessica Alvesová podstoupila už celou řadu plastických operací. Nejprve jako běžný muž, který si přeje vypadat jako panenka Ken, později už jako žena, která si přeje být živoucí Barbie. Po plastice prsou a odebrání mužského pohlavního orgánu se chystá na další zákrok, ten je ale naprosto odlišný od těch, který dosud podstoupila.

Během pandemie Jessica přibrala na 100 kilogramů a lékař jí řekl, že je obézní. "Další zákrok je komplexnější a týká se hlavně mého zdraví. Zůstane mi 25% žaludku. Snad pak má váha začne klesat," řekla Jessica Alvesová britskému deníku Daily Mail.

Lidská Barbie dlouho uvažovala, že si nechá žaludek podvázat, myslela ale spíše na estetické výhody. "Prošla jsem všemi vyšetřeními, mé srdce, dýchání i krev jsou v pořádku. Lékař, který mě bude operovat, má s tímto zákrokem mnoho zkušeností. Jsem obrovská, jen na fotografiích to není vidět," řekla blondýnka, která za odborníky často dojíždí a v minulosti navštívila kliniku i v Praze.

Podle Alvesové mělo na její váhu vliv více faktorů. "Před dvěma lety jsem začala podstupovat proměnu z muže v ženu, brát hormony, pak přišla pandemie. Nechodila jsem moc ven, necvičila jsem a doma jsem pořád jen jedla," přiznala Jessica.

Nyní, poprvé v životě, má z operace strach. "Samozřejmě jsem vyděšená, protože se nejedná o plastiku nebo kosmetický zákrok, na které jsem zvyklá a kterých jsem podstoupila hodně. Ale těším se, až budu štíhlejší, ráda bych byla glamour modelka a více prozkoumala svou ženskost," doplnila Jessica Alvesová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.