15 let života v seriálu. Zažila jsem kvůli tomu nepříjemnosti, říká Jaroslava Obermaierová

Herečka Jaroslava Obermaierová
Herečka Jaroslava Obermaierová
Foto:
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 9. 2020

Herečka Jaroslava Obermaierová (73) se v minulosti zapsala do paměti lidí coby druhá manželka majora Zemana Blanka, dnes si ji všichni spojují s postavou seriálové Vilmy Nyklové ze známého seriálu nejsledovanější komerční televize.

Oblíbená herečka ztvárňuje drbnu Nyklovou dlouhých 15 let. A i když jí seriál dal mnohé, zejména popularitu, sama přiznala, že ne vždy jsou s tím spojené příjemné momenty.

"Většinou je všechno fajn, Lidi mě na ulici zastavují, občas se chtějí vyfotit, nebo pozdraví. Ale zažila jsem i momenty, kdy byl nějaký fanoušek hodně dotěrný v situacích, kdy to nebylo zcela vhodné. A to kolikrát opravdu není příjemné," prozradila pro ŽivotvČesku.cz seriálová herečka.

Jaroslava Obermaierová dlouhých patnáct let v jednom seriálu jinak hodnotí pozitivně. Poznala řadu nových kolegů.

"Natáčení beru jako práci, která mě baví. Na kolegy se vždy těším, protože jsme taková fajn parta," podotkla herečka s tím, že letošní prázdniny se prakticky nezastavila.

"Pořád točíme. Kvůli těm opatřením se všechno posunulo, takže jsem neměla ani pořádně volno. Ale nevadí mi to, já jsem ráda, že se seriál lidem líbí a dívají se na něj," dodala Jaroslava Obermaierová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.