16 vajec k snídani a testosteronem nabitá domácnost. Strongman Zdeněk z Výměny manželek dohání pohodlnou Míšu k šílenství

Výměna manželek
Výměna manželek
Foto: Se svolením TV Nova
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 5. 2024

Nejnovější epizoda reality show Výměna manželek odhalí domácnosti dvou rodin s naprosto odlišným životním stylem. Rodina z Čáslavi žije aktivně, jelikož ale tatínek Zdeněk vrcholově sportuje, celý chod domácnosti se podřizuje jemu. Na druhé straně romská rodina v Ostravě žije pohodlným životem, kde v celodenním zápřahu je jen maminka Míša, která po celé rodině uklízí a opečovává všechny členy domácnosti sama. Zatímco maminka Denisa se v romské rodině rychle zorientuje a péči o domácnost a děti zvládá, Míša začíná po pár dnech rezignovat, jelikož jí upovídaný Zdeněk značně leze na nervy. Premiérový díl okomentovala pro ŽivotvČesku.cz režisérka Jana Rezková.

Poměrně poklidná epizoda Výměny manželek je zajímává především koníčkem tatínka z Čáslavi Zdeňka –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ je profesionální strongman, což znamená, že tahá kamiony. Veškerý chod domácnosti se proto přizpůsobuje jemu. Strava plná bílkovin, pravidelné a několikahodinové návštěvy posilovny a především oddanost a stoprocentní podpora ze strany jeho manželky Denisy.

Právě Denisu, která pracuje v sociálních službách, nedokáže náhradní manželka Míša nahradit ani částečně. Míša je zvyklá na pohodlný způsob života, který rozhodně nezahrnuje příliš pohybu, natož pak sportu. S manželem Tomášem a dětmi tráví většinu času doma a v zimě nechodí ven vůbec. Na Míšu tedy profesionální sportovec žádný dojem neudělá, ba naopak jí začne lézt na nervy.

Po změně režimu rezignuje Míša i na úklid a vaření, a tak se musí o vše postarat Zdeněk, který je zvyklý od své ženy na takzvaný »full servis«. Ke konci tak pociťuje větší únavu, než když tahá celý den kamiony. U Zdeňka není neobvyklé spořádat k snídani 16 a více vajec s uzeninou, z čehož jde otrávené Míše hlava kolem.

Epizodu, kde se muž zvyklý na podporu od své ženy musí vypořádat s laxním přístupem náhradní manželky, okomentovala pro ŽivotvČesku.cz kreativní producentka a režisérka Jana Rezková.

"Jde o zajímavý díl, kde se potkají rodiny s odlišným životním stylem. Umění strongmana Zdeňka nechává náhradní manželku Míšu chladnou, což je základní třecí plocha mezi dočasnými partnery. Romská rodina v Ostravě byla velmi solidní, což nebývá pravidlem," uvedla Jana Rezková, která natáčí už 16. řadu oblíbené reality show z českých domácností.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.