173 cm vysoká Anna Kadeřávková ve společnosti předvedla nekonečně dlouhé nohy v proklatě krátké sukni. Nastínila recept na super postavu

Anna Kadeřávková
Anna Kadeřávková
Foto: Nextfoto
Markéta Prosová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 5. 2022

Herečka Anna Kadeřávková (24) má postavu, kterou by jí mohla závidět nejedna profesionální modelka. Pro ŽivotvČesku.cz odhalila, jak své křivky udržuje. "Je to o prioritách," vysvětlila na první pohled jednoduchý recept, který ale pro řadu lidí triviální rozhodně není.

Anna Kadeřávková zazářila na premiéře filmu Top Gun: Maverick v jednom pražském kině. Nohy, které působí, že jsou nekonečné, nechala vyniknout v krátkých bílých šatech a vše podtrhla černými kozačkami.

Dokonalou postavu však herečka, která je známá jako Rozina Maléřová z nekonečného seriálu Ulice, nemá zadarmo. Pravidelně se totiž věnuje cvičení. "Myslím si, že je to o prioritách. Když člověk chce, stačí pár minut denně, případně si to rozložit na hodinku třikrát týdně. To si myslím, že každý najde," sdělila pro ŽivotvČesku.cz dlouhovláska, která v současnosti randí se slovenským influencerem Danielem Štrauchem (25).

Pohybové aktivity pak doplňuje kvalitní stravou. "Člověk musí jíst, takže tady je to hlavně o volbě, jestli zvolí bagetu či něco výživnějšího," prozradila hvězda sociálních sítí, kterou redakce ŽivotvČesku.cz zastihla na letišti, odkud mířila do italského města módy.

"Letím pracovně do Milána na event jednoho z největších módních prodejců," dodala blondýnka, která by se svou výškou 173 centimetrů mohla konkurovat i tamním modelkám.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.