Herečka Anna Kadeřávková po delší době ve společnosti. V černých silonkách a minisukni vypadala jako femme fatale

Anna Kadeřávková
Anna Kadeřávková
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 9. 2023

Půvabná blondýnka Anna Kadeřávková (26) se proslavila v nekonečném seriálu Ulice nebo ve filmech Andílek na nervy, Šťastný Nový rok či Kouzelník Žito. Populární je také na sociálních sítích, kde má více jak tři sta tisíc sledujících. Mladá herečka, jež v červenci oslavila 26. narozeniny, se po delší době ukázala ve společnosti. V růžovém kostýmku s minisukní a černých silonkách vypadala jak femme fatale. Pro ŽivotvČesku.cz před časem promluvila o tom, jak si od přírody štíhlá blondýnka, udržuje přitažlivé křivky. "Je to o prioritách," uvedla herečka.

Herečku, jež pochází z velké rodiny, většina diváků zná jako Rozinu ze seriálu Ulice nebo jako rozmazlenou dceru veterináře ze snímku Andílek na nervy či hloupou influencerku Valiku, kterou ztvárnila ve filmu Šťastný Nový rok. Anna Kadeřávková však ve skutečnosti daleko přesahuje charaktery rolí, do kterých je často obsazována. V posledních letech dospěla v krásnou ženu, která ve společnosti vždy vzbudí pozornost. Po delší době se ukázala ve společnosti při příležitosti Tiskové konference televizní stanice Prima Cool.

Na palubě lodi na pražském Smíchově působila herečka velmi žensky. Anička si před rokem nechala zesvětlit odstín svých blond vlasů, do té doby byla často vídána s takzvaně přiznaným tmavším odrostem. Ve světlejších vlasech, růžovém saku, z něhož vykukoval černý korzet, a minisukni to influencerce velmi slušelo - vypadala dospěleji než kdy dřív.

I když herečka patří k ženám, které mají štíhlou postavu takzvaně v genech, na svých křivkách musí pracovat. Pro ŽivotvČesku.cz před časem Anna svěřila, že pravidelně cvičí. "Myslím si, že je to o prioritách. Když člověk chce, stačí pár minut denně, případně si to rozložit na hodinku třikrát týdně. To si myslím, že každý najde," sdělila pro ŽivotvČesku.cz dlouhovláska, která nějaký čas žila v Bratislavě se slovenským rapperem Strapem.

Pohybové aktivity pak doplňuje kvalitní stravou. "Člověk musí jíst, takže tady je to hlavně o volbě, jestli zvolí bagetu či něco výživnějšího," prozradila hvězda sociálních sítí, jež si v poměrně nízkém věku nechala postavit vlastní dům.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.