Zdena Hadrbolcová má ležet po mozkové příhodě v nemocnici. Kolegyni Annu Kadeřávkovou její stav zaskočil

Zdena Hadrbolcová
Zdena Hadrbolcová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 1. 2023

Herečka Zdena Hadrbolcová (85) údajně utrpěla mozkovou příhodu a musela být hospitalizována. Se zdravotními potížemi se hvězda nekonečného seriálu Ulice potýkala již podle tvrzení herečky Jaroslavy Obermaierové (76) nějakou dobu. "Přeji jí hlavně brzké uzdravení," uvedla pro ŽivotvČesku.cz její další kolegyně Anna Kadeřávková (25) velmi smutným hlasem.


Herečka, která v nekonečném seriálu Ulice ztvárňovala pekařku Růženku, se momentálně má potýkat se závažnými zdravotními komplikacemi. Podle českých bulvárních médií ji měla návštěva, která k ní naštěstí ve správný okamžik dorazila, najít částečně ochrnutou a ve zuboženém stavu, uvedl to web eXtra.

"Má řadu problémů, které se vzájemně ovlivňují a se kterými se u pacientů v tak vysokém věku dá jen těžko něco dělat," okomentovala pro Blesk.cz smutnou událost Jaroslava Obermaierová (76), která ve stejném seriálu vystupuje v roli Vilmy Nyklové.

Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila herečku Annu Kadeřávkovou, která v Ulici rovněž roky hrála, s otázkou, zda o osudu kolegyně ví. "Bohužel o tom nevím. Slyším o tom poprvé od vás, musím si to jít najít na internetu. V každém případě přeji paní Hadrbolcové hlavně brzké uzdravení, doufám, že bude v pořádku," sdělila slyšitelně zaskočená talentovaná umělkyně.

Fenomenální herečku Zdenu Hadrbolcovou mohou lidé kromě seriálu Ulice znát i z mnoha populárních filmů, jako jsou například Už zase skáču přes kaluže, Páni kluci či Slavnosti sněženek.


Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.