2 litry slivovice a hlasitý zpěv v paneláku. Takhle slavil Bohuš Matuš své narozeniny. Prozradil, jak reagovali sousedé

Zpěvák Bohuš Matuš uspořádal menší oslavu k příležitosti 48. narozenin
Zpěvák Bohuš Matuš uspořádal menší oslavu k příležitosti 48. narozenin
Foto: Se svolením Bohuše Matuše
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 8. 2021

Narozeniny jsou vždy důvodem k oslavě a i když nejsou kulaté, přesto by měly být významnějším dnem v porovnání s těmi běžnými. Zpěvák Bohuš Matuš si naplánoval oslavu 48 let se svými nejbližšími, ale velká party proběhne až na jubilejní »padesátku«. I přesto svůj velký den oslavil jako správný bohém. "Byli jsme na sushi a teď nás čeká domácí oslava. V mém studiu budeme s nejlepším kamarádem natáčet písničky. Jinak jsem trochu slavil včera při výletě na lodi," řekl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se mu podařilo vypít 2 litry slivovice a pak se děly věci.

Jak člověku dokáže vnést rodina radost do života. O tom ví své Bohuš Matuš, který je šťastný v manželství s Lucií Palkaninovou (18), provdanou Matušovou. Pohledný pár má spolu osmiměsíční dcerku Natálku, takže se těší z jejích každodenních pokroků. Nadaný pěvec má navíc 17. srpna důvod k tomu si přiťuknout skleničkou dobrého vína nebo šampaňského, protože je zase o rok starší. Oslavu měl ale už v pondělí, kdy si dal svou milovanou slivovici.

"Na oslavu jsem pozval svoje nejmilejší k nám domů. Mezi hosty mám samozřejmě tchýni i Vladimíra »Waldu« Nerušila (nejznámější dvojník Waldemara Matušky, pozn. red.) , který je mým nejlepším kamarádem. Budeme tady ve studiu natáčet písničky," prozradil Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz s tím, že menší sláva už proběhla v pondělí.

"Já už jsem si narozeniny trošku oslavil, když jsem měl vystoupení na lodi – bylo to moc fajn, pak jsme si udělali i výlet. Dostal jsem od fanoušků slivovici a tak jsem si dva litry tohoto nádherného nápoje dopřál, pak jsem zpíval všude. I u nás v paneláku, když jsem se vracel domů, a co na tom bylo skvělé, že mi nikdo ze sousedů nevynadal. Ale musím říct, že ta ozvěna byla skvělá. Paneláky jsou skvěle akusticky vybavené," řekl pro ŽivotvČesku.cz sympatický zpěvák, který těší diváky svým pěveckým i hereckým talentem také v řadě předních českých muzikálů.

S rodinou jsou aktuálně v průběhu stěhování, kdy opouští byt, který jim už neposkytoval potřebné zázemí. "Stěhujeme se do domečku se zahrádkou. Našli jsme si krásnou nemovitost v Dolních Chabrech, což je kousek od místa, kde bydlíme nyní. Je to tam opravdu hezké a hlavně budeme mít svůj klid. Ale musím se snažit, abych to všechno zvládl, je to velký závazek," dodal Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.