20 kilogramů zhubl a extrémně omládl. Jan Punčochář svlékl bundu a kolegovi svou štíhlostí vyrazil dech

Nextfoto
Radek Kašpárek a Jan Punčochář
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 31. 5. 2021

Dvojice špičkových šéfkuchařů a porotců ze známé kulinářské show Radek Kašpárek (39) a Jan Punčochář (41) si vyrazili po delší době do společnosti. A to z důvodu, aby pokřtili knihu vítěze poslední řady gastronomické soutěže pro amatérské kuchaře. Ovšem více než samotná akce všechny překvapilo, že Jan Punčochář rapidně zhubnul. "Honzu jsem dlouho neviděl, vím, že každý den běhá, ale musím říct, že doslova mizí před očima, velký respekt," řekl pro ŽivotvČesku.cz kolega a kamarád populárního šéfkuchaře Radek Kašpárek.

Charismatický šéfkuchař na své postavě hodně zapracoval. V předtočených dílech kulinářské show z loňského roku, ve které byl porotcem, bylo znát, že má mírnou nadváhu. Během letošního roku ale změnil životosprávu a začal se více hýbat a jinak stravovat.

"Od 1. ledna mám celkem 10 kilogramů dole. S jídlem začínám ve 12:00 a končím ve 20:00 a mezitím mám tři kvalitní jídla. Večer se nepřejídám, dávám si maso s něčím či něco vegetariánského, k obědu si dám něco lehčího, ke svačině jogurt nebo ovoce. Zkrátka je to o tom se nepřejídat a mít pohyb. Aktuálně vážím 89 kilogramů a cítím se skvěle," řekl pro ŽivotvČesku.cz vyhlášený šéfkuchař Jan Punčochář, který celkem zhubnul 20 kilogramů. S hubnutím totiž začal už v loňském roce.

"Honza je dříč a když si něco umane, docílí toho. Je na něm vidět velký progres, vypadá dobře a celkově omládl," zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz vizáž svého kolegy Radek Kašpárek, který se stejně jako Jan Punčochář aktuálně těší z toho, že vláda od pondělí otevřela vnitřní prostory restaurací.

Herečka Roseanne Barrová (69), která je nejlépe známá ze sitcomu Roseanne, byla celý život...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu