20 let po boku jednoho muže. Iva Kubelková je i po tak dlouhé době zamilovaná. Svěřila, na čem ve vztahu záleží. Recept na lásku ale neexistuje

Iva Kubelková a Georg Jirasek
Iva Kubelková a Georg Jirasek
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 2. 2022

Dlouhé roky tvoří Iva Kubelková (44) a Georg Jirasek (63) šťastný pár. Zároveň jsou rodiči dvou krásných dcer. Před necelým rokem se pohledná moderátorka pochlubila tím, že je 19 let zamilovaná do jednoho muže, letos tomu bude tedy úctyhodných a kulatých 20 let. I když by se mohlo zdát, že mezi nimi láska dávno vyprchala, opak je pravdou. "Recepty na lásku neexistují, nejsou. Jediné, co může člověk ovlivnit, je to, že se musí o vztah starat," řekla Iva Kubelková pro ŽivotvČesku.cz a popsala, na čem po letech soužití záleží.

Iva Kubelková a Georg Jirasek se dali dohromady přibližně před 20 lety. Jejich láska se posunula tam, kde dominuje úcta a respekt k druhému a uvědomění si, že člověk už to nejlepší našel.

"Myslím si, že jde o nějaké osudové setkání s lidmi, kteří jsou pro vás v životě důležití, a buď to proběhne, nebo ne. Jediné, co může člověk ovlivnit, je to, že se musí o vztah starat. Nesmí zapomínat na drobnosti, drobné dotyky, které jsou velmi důležité," vysvětlila pohledná a nestárnoucí Iva Kubelková pro ŽivotvČesku.cz, co je důležité, aby láska vzkvétala i po tak dlouhé době.

Před necelým rokem se někdejší hvězda přehlídkových mol pochlubila romantickým snímkem, k němuž uvedla, že zamilovanost i po devatenácti letech soužití s osudovým člověkem existuje. V květnu tomu bude 20 let od doby, kdy se fotografií pochlubila, a nic se v jejím partnerském životě nezměnilo.

Podle Ivy Kubelkové je totiž důležité se umět o vztah starat. "Myslím si, že drobnosti jsou důležité. Kdykoliv odcházím z domu, tak si dáme pusu, kdykoliv odněkud přijdu, tak si dáme pusu. Když někde sedíme a na něco koukáme, tak se držíme za ruku. Tyhle věci je potřeba postupem času neignorovat, o tom ten vztah je. Paradoxně je to téma písně, kterou mám na desce a ke které budu točit videoklip," uvedla tehdy pro ŽivotvČesku.cz stále zamilovaná a krásná Iva Kubelková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.