3 měsíce už je na světě. Šéfkuchař Radek Kašpárek prozradil, co koupí malému Sebastianovi, až začne chodit

Radek Kašpárek se synem
Radek Kašpárek se synem
Foto: Se svolením Radka Kašpárka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 9. 2021

Štěstí prožívá po boku krásné manželky Andrey uznávaný šéfkuchař Radek Kašpárek (40), kterému se před třemi měsíci narodil vytoužený syn. Nemá to ale aktuálně lehké. Nejenže musí zvládat natáčet další díly do kulinářské reality show, také musí pečovat o své podnikání a rodinu. "Lehké to není, ale dělám vše pro to, abych co nejvíce byl s rodinou," řekl pro ŽivotvČesku.cz pyšný tatínek tříměsíčního Sebastiana.

Déle jak rok je Radek Kašpárek ženatý muž a nyní také šťastný otec prvního syna, který dostal jméno Sebastian. Z předchozího manželství má dvě dcery a jeho osudová žena má dceru z minulého vztahu. Proto byla doposud ženská převaha v rodině poměrně výrazná, ale s příchodem malého Sebastiana se situace změnila.

"Je to náš poklad. Je velmi hodný a fňuká minimálně. Až začne chodit, tak se těším, že mu koupím první kopačky," svěřil s úsměvem na tváři Radek Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz s tím, že tajně ale věří, že syna chytne kuchařské řemeslo a půjde v jeho šlépějích.

Aktuálně je hodně na cestách kvůli další řadě kulinářské show, kterou vysílá nejsledovanější tuzemská komerční stanice. "Natáčíme, ale měli jsme 14 dnů pauzu, tak jsem se snažil věnovat rodině. Je to ale rozlítané, protože člověk se musí zapojit do své práce, takže to úplně jednoduché není. Teď natáčíme, pravda je, že člověku se na cestách po rodině stýská, ale mám skvělou manželku. Posílá mi fotky a videa, takže jsem moc rád. Mám úžasnou a tolerantní ženu, která je i skvělá máma," dodal pro ŽivotvČesku.cz oblíbený šéfkuchař.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.