5 kilo dole a hodiny tréninku. Zdeněk Godla zazářil v taneční soutěži hvězd. Pavla Trávníčka mi bylo líto, je to starší člověk, říká

Herec Zdeněk Godla a Tereza Prucková
Herec Zdeněk Godla a Tereza Prucková
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 10. 2021

Tvrdý trénink a odříkání. Taneční soutěž, kde hvězdy českého showbyznysu předvádí své pohybové schopnosti, slaví už tradičně u diváků velký úspěch. Jednou ze známých tváří z řad soutěžících je také herec Zdeněk Godla (46), který sice v prvním kole nezářil, ale o to větší překvapení všem připravil v druhém kole. "Trénoval jsem hodně, celkem čtyři hodiny denně. Strach, že vypadnu, jsem neměl, počítám se vším. Nepřišel jsem tam vyhrát. Shodil jsem pět kilo a manželka je ráda, ale ještě pořád tam to břicho je," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Slowfox na skladbu Misissippi předvedl taneční pár Zdeněk Godla a Tereza Prucková a oproti minulému týdnu si od poroty vysloužil slova chvály. Porotce Jan Tománek (50) uznal, že je představitel popeláře Franty ze seriálu Most! znovu ve hře a zkušená tanečnice Tatiana Drexler (58) hodnotila mimo jiné krásný výraz, který u jejich tanečního výkonu nešlo přehlédnout. Soutěžící však čeká ještě osm náročných kol, která budou přirozeně zvyšovat laťku celé show.

"Trénoval jsem hodně, celkem čtyři hodiny denně. Musím trénovat sám i doma. Bylo mi líto Pavla Trávníčka, je to starší člověk a už tam ohledně pohybu nešlo dát víc, bylo to jeho maximum. Ale opravdu hodně se snažil. Strach, že vypadnu, jsem neměl, počítám se vším. Nepřišel jsem tam vyhrát, proto jsme s Terkou byli připravení na všechno. Tam už šlo jenom o to, aby viděla, že jsem se snažil a nenechal jsem ji v tom prvním kole," řekl Zdeněk Godla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že StarDance vlastně nikdy předtím ani neviděl a jeho přijetí role soutěžícího byla zcela náhodná.

"Až když jsem do toho šel, asi měsíc po zkouškách mi někdo poslal jeden díl. Když jsem se na to podíval, myslel jsem, že mě raní mrtvice (směje se). Soutěž se mi líbí, není to jenom o tanci, což je mi sympatické. Jde i o to, jak člověk pobaví a o snahu. Hodnotí se vlastně všechno. Shodil jsem pět kilo a manželka je ráda, ale ještě pořád tam to břicho je," dodal oblíbený herec pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.