6. společné Vánoce a obava z cukroví. Felix Slováček upřesnil, jak stráví poslední den adventu se svou Lucií

Felix prozradil, že na Štědrý den bude se svou partnerkou Lucií
Felix prozradil, že na Štědrý den bude se svou partnerkou Lucií
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 12. 2020

S o čtyřicet let mladší partnerkou, se kterou 6 let tvoří stabilní pár, je šťastný. Felix Slováček (77) a výtvarnice Lucie Gelemová (37) budou i letos spolu na Štědrý den a mají v plánu si ho rozhodně užít. "V poledne poobědvám s dcerou Aničkou a synem Felixem a pak pojedu za Lucií," prozradil své plány legendární hudebník pro ŽivotvČesku.cz.

Vánoční svátky si Felix Slováček značně užívá. Jsou pro něj obdobím, kdy může konečně na chvíli zvolnit pracovní tempo, zastavit se a vychutnávat si kouzelnou atmosféru zimního času. Letos bude mít Štědrý den trochu akční, protože se z Prahy bude přesouvat do jižních Čech.

"Ve dvě hodiny odpoledne na Štědrý den odjedu do jižních Čech za Lucií. A doufám, že na štědrovečerním stole bude kapr a bramborový salát. Lucie má chalupu kousek od Třeboně, takže to by bylo smutné, kdybychom neměli kapra z Třeboně," řekl s úsměvem na tváři Felix pro ŽivotvČesku.cz, že se svou milovanou partnerkou Lucií Gelemovou bude až na Štědrý den.

"Tradice moc nedodržujeme, ale co opravdu miluji, tak sledování pohádek v televizi. Takže si rozhodně nenechám ujít Tři oříšky pro Popelku, Pyšnou princeznu a Byl jednou jeden král. Cukroví mám rád, peče ho Lucka, ale měl bych se držet. V koronavirové krizi jsem přibral, tak to musím vybalancovat, aby mi váha nešla moc nahoru," dodal pro ŽivotvČesku.cz uznávaný hudebník.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.