Reklama:

Aktuální foto Jana Punčocháře. Vypadá lépe než v televizi

Jan Punčochář
Jan Punčochář
Foto: ŽivotvČesku
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 11. 2025

Známý šéfkuchař Jan Punčochář za poslední rok výrazně zhubl a svou novou váhu si úspěšně drží. Redaktor ŽivotvČesku.cz ho zachytil v jeho proslulé restauraci U Matěje a podle aktuální fotografie je zřejmé, že Punčochář vypadá skvěle, dokonce lépe než v současné televizní show Hell’s Kitchen, kde celý podzim vystupuje jako nekompromisní šéf Pekelné kuchyně.

Reklama:

Šéfkuchař Jan Punčochář patří dlouhodobě mezi nejvýraznější tváře české gastronomické scény. Už více než rok se u něj mluví o velké proměně, když dokázal výrazně zhubnout a svou váhu si udržet pod hranicí devadesáti kilogramů. Nejde přitom o jednorázovou změnu. Jak redakci již dříve prozradil, recept je jednoduchý: "Nežrat a cvičit."

Reklama:

 "Jím málo a pravidelně, někdy pětkrát, někdy čtyřikrát denně, hlavně jsem omezil alkohol a hlídám, co jím. Už si nedám šest knedlíků," popsal Punčochář s tím, že pohybové aktivity střídá. "Nejsem pořád ve fitku, střídám kruhové tréninky, thajský box, běh a tenis," uvedl.

A že proměna není jen chvilková, dokazují nové snímky. Redaktor ŽivotvČesku.cz Punčocháře zachytil v jeho vyhlášené restauraci U Matěje, kde šéfkuchař osobně dohlíží na chod podniku i kvalitu servisu. Na aktuální fotografii je zřejmé, že si svou postavu pečlivě hlídá. Působí svěže, energicky a podle vzhledu dokonce lépe než na televizních obrazovkách.

Punčochář se aktuálně objevuje v populární gastro show Hell’s Kitchen, kde se jako hlavní šéf Pekelné kuchyně ujímá role autority. Soutěžící prověřuje v extrémně vypjatých situacích, rozhoduje o tom, kdo opustí soutěž, a nakonec vybere soutěžícího, který získá nejen výhru 2,5 milionu korun, ale také prestižní pozici kreativního šéfkuchaře v jedné z jeho restaurací. Před nedávnem totiž otevřel další podnik - Šnycl na pražském Andělu.

Zatímco na televizní obrazovce působí Punčochář kvůli specifickému nasvícení a celkové produkci často přísněji a robustněji, realita ukazuje jiný obrázek a šéfkuchař je viditelně ve výborné formě.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: