Adam Vojtěch na dovolené v Mikulově: Podpořil jsem turismus a konečně se vyspal, prozradil

Ministr si na dovolené znatelně odpočinul.
Ministr si na dovolené znatelně odpočinul.
Foto: ŽivotvČesku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 8. 2020

Mezitím, co řada politiků vyzývala Čechy, aby podpořili českou ekonomiku tím, že stráví dovolenou v tuzemsku a sami nakonec vycestovali do zahraničí, ministr zdravotnictví šel příkladem. Užil si s manželkou týden v překrásném Mikulově a redakci ŽivotvČesku.cz zaslal exkluzivní snímek. "Konečně jsem se vyspal," prozradil Adam Vojtěch (33).

Adam Vojtěch byl v posledních týdnech v jednom kole. Šíření nákazy mu nedalo spát a snažil se aktivně problémová ohniska řešit různými opatřeními. Ovšem i ministr zdravotnictví je jen člověk, který si potřebuje od řízení celého resortu odpočinout.

"I v době dovolené jsem řešil situaci s Řeckem i Španělskem, takže jsem byl na mobilu a na mailu. Obecně ale byla dovolená příjemná, alespoň trošku jsem se vyspal a trávil čas s rodinou. Mikulov je krásný, my jsme se tam vrátili po roce. Je to jedna z nejhezčích oblastí, kterou v republice znám. Je to skvělé místo a jsem rád, že jsem podpořil místní turismus," prozradil pro ŽivotvČesku.cz ministr zdravotnictví Adam Vojtěch.

Na Moravu vyrazil s manželkou a jak uvedl, dovolenou s milovanou ženou si užil. "Teď už jsem zpět v Praze a začínám na plno pracovat. Stojí před námi řada nelehkých úkolů v souvislosti s šířením nákazy, které ale rozhodně vyřešíme," dodal Adam Vojtěch.

Ministr si svou půvabnou manželku Olgu (35) bral před deseti měsíci v novorománské kapli Korunování Panny Marie v Niměřicích. Do manželství vstoupili po sedmi letech vztahu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.