Adam Vojtěch omládl o hromadu let. Konečně byl čas zajít k holiči, říká bývalý ministr

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch
Foto: Se svolením Adama Vojtěcha
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 10. 2020

Exministr Adam Vojtěch (34) se po dlouhých měsících, které se téměř neukazoval doma kvůli povinnostem ministra zdravotnictví v době pandemie covid-19, už má na sebe i manželku konečně více času. Pro ŽivotvČesku.cz řekl, co si dopřál jako jednu z prvních věcí.

Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch vypadá výrazně lépe. Po své rezignaci a předání »žezla« a postu do rukou nového nástupce, stávajícího ministra zdravotnictví a epidemiologa Romana Prymuly (56), tak našel chvíli na to, aby se vyspal. Přesto, že spánek byl jedním z prvních »radostí«, které si dopřál, nezapomněl ani na důležitou zásadu každého muže – vypadat dobře.

Proto využil profesionálních služeb kadeřníka a nechal si udělat nový sestřih, který ho výrazně omladil. Moc mu to sluší a prospělo. "Konečně byl zase čas zajít k holiči, v posledních týdnech jsem měl opravdu hodně práce. Je to tak týden, co jsem tam byl," řekl sympaticky politik pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem na tváři.

Je také nadaným muzikantem a zpěvákem, proto nedávno přiznal, že nevylučuje návrat do hudebního světa. V roce 2005 se zúčastnil pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar - tehdy získal díky svému atraktivnímu vzhledu přezdívku »Ken«. S novým sestřihem však vypadá daleko lépe a konečně se mu taky objevil úsměv na tváři.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.