Adele prolomila mlčení a promluvila o své hubnoucí proměně. Lidé si myslí, že jsem je zradila, uvedla

Zpěvačka Adele
Zpěvačka Adele
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 8. 2022

Zpěvačka Adele (34) na sebe v posledních letech výrazně upozornila nepřehlédnutelnou fyzickou proměnou. Dokázala zhubnout mnoho kilogramů a stala se z ní štíhlá žena. Svou transformaci dosud příliš nekomentovala, nyní ale promluvila. "Tu fascinaci chápu. Nesdílela jsem svou cestu tak, jak to dělají všichni ostatní," řekla v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Radio 4 a popsala, proč mlčela.

Adele je nejen fenomenální zpěvačkou, ale i ženou, která si dokáže přes celosvětovou slávu střežit soukromí. O jejím rozhodnutí k radikální hubnoucí proměně proto fanoušci nic netušili a dozvěděli se to až ve chvíli, kdy sama zveřejnila snímek, na kterém už měla postavu jako proutek. Především pak z toho důvodu, že nezhubla, aby někoho ohromila.

"Zhubla jsem bez pozornosti ostatních, udělala jsem to pro sebe. Tu fascinaci ale chápu. Nesdílela jsem svou cestu tak, jak to dělají všichni ostatní. Většina jiných lidí by už o tom měla venku i DVD," řekla Adele v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Radio 4.

Přestože se po zveřejnění prvního snímku své proměny Adele dočkala doslova nespočtu komplimentů ze strany široké veřejnosti, slyšela i negativní ohlasy. Ohledně své hmotnosti totiž musela celé roky poslouchat negativní připomínky a ti, kdo ji měli za ikonu právě proto, že je odmítala poslouchat, si mysleli, že je zradila.

"Dost lidí si myslelo, že jsem je podrazila, že jsem podlehla nátlaku společnosti. To mě ale nerozhodilo, vlastně mi to bylo jedno. Oni mě ve čtyři ráno nemuseli držet za ruku, zatímco jsem brečela pod návalem úzkosti a zoufale potřebovala rozptýlení," popsala oblíbená zpěvačka, co s nadváhou prožívala.

"Díky cvičení jsem se dokázala konečně na něco stoprocentně soustředit. Mám kde vybít svou energii, a to jak tu pozitivní, tak i negativní. Tím, že jsem začala sílit fyzicky, jsem se začala cítit silnější i po mentální stránce," dodala Adele, proč se do cvičení zamilovala. Vysvětlila tak, že její motiv k proměně netkvěl v touze po menší velikosti oblečení, ale po psychické pohodě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.