Adele se ukázala nenalíčená a stále dokonale štíhlá. Prozradila, proč o svém hubnutí nemluví

Adele
Adele
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 7. 2021

Britská zpěvačka Adele (33) na sebe výrazně upozornila nepřehlédnutelnou fyzickou proměnou. Na začátku kariéry měla nadváhu a dnes je z ní štíhlá a fit žena, která má pevný cvičební plán a drží zdravý jídelníček. O jejím hubnutí v minulosti mluvil její trenér, ona sama však toto téma nikdy nechtěla v rozhovorech rozvádět. Nyní zveřejnila novou fotografii, kde i nenalíčená vypadá skvěle a je vidět, že na sobě stále pracuje.

Adele je nejen fenomenální zpěvačkou, ale i ženou, která si dokáže přes celosvětovou slávu střežit soukromí a co nechce, to se o ní lidé nedozví. O svém synovi či rozvodu hovoří jen minimálně a na téma hubnutí pouze žertovala. Otevřeně se k němu vyjádřil až její bývalý trenér Pete Geracimo. Ten dal najevo, že britská umělkyně nezačala hubnout proto, aby byla štíhlá, ale proto, že chce být zdravá.

Když se Adele ukázala na prvním snímku po své nepřehlédnutelné proměně, lidé jako by zapomněli, že umí nejen hubnout, ale i zpívat. Ona sama si přeje, aby lidé ocenili její tvorbu, nikoliv její postavu. "Když jde o mé tělo, nikomu nedlužím vysvětlení, ať už hubnu, nebo přibírám. To, jak budu vypadat a jak se budu cítit, je má osobní volba," řekla zpěvačka podle deníku News 18.

"To, že jsem známá, nedává nikomu právo komentovat můj vzhled. Vážím si chvály, ale mnohem víc pro mě znamená, když lidé oceňují mou hudbu. Ta mě živí, ne můj obličej nebo mé tělo," vysvětlila Adele, která má na kontě řadu populárních hitů.

Britská zpěvačka už v minulosti dala najevo, že její hmotnost a její kariéra spolu nikterak nesouvisí. "Kdybych byla herečka, musela by se má váha přizpůsobovat rolím, do kterých by mě chtěli. Já ale zpívám a nikdo si nedovolil mě upozornit na to, jak vypadám, protože ví, že bych pak s nimi už nespolupracovala," uvedla Adele v rozhovoru pro magazín Marie Claire.

Adele na Instagramu či jiných sociálních sítích příliš příspěvků nezveřejňuje, nyní ale ukázala snímek, na kterém je vidět, že na své postavě stále pracuje. Na fotografii je navíc i nenalíčená a dokazuje, že ani jako celebrita nemusí být vždy dokonale upravená - za tepláky a obličej bez příkras se ani v nejmenším nestydí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.