Agáta Hanychová na údajný zákaz Jaromíra Soukupa pravděpodobně kašle. Na oslavě sestry Korduly změnila pravidla boje o dítě podle svého

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 9. 2023

Agáta Hanychová měla od čtvrtečního rána napilno. Nejenže doprovodila mladší sestru Kordulu, která slavila 18. narozeniny, do salonu, kde jí věnovala dárek v podobě prodloužení vlasů, ale také pro čerstvě plnoletou sestru uspořádala narozeninovou oslavu. Na sociální síti Instagram pak zveřejnila rodinné snímky, kde nechyběla ani Agátina nejmladší dcera Rozárka - ovšem už bez »brýlí«. Trojnásobná matka tak pravděpodobně dala najevo, že má zákaz od bývalého partnera lidově řečeno na salámu. O tom, jak by se rodiče dítěte měli po rozchodu k sobě chovat, promluvil pro ŽivotvČesku.cz psycholog a specialista na partnerské vztahy Jeroným Klimeš.

Influencerka Agáta Hanychová s největší pravděpodobností dokazuje, že si ze zákazu od Jaromíra Soukupa ukazovat dceru Rozárku na sociálních sítích těžkou hlavu nedělá. Na narozeninové oslavě mladší sestry Korduly se celá rodina vyfotila a na snímku nechyběl nejmladší člen rodiny - Agátina dcera Rozárka. Bývalá modelka a známá provokatérka se však už tentokrát neobtěžovala se zakrytím očí »brýlemi« a tvář pětiměsíční holčičky hrdě ukázala na svém instagramovém účtu - ostatně tak, jak to dělala v minulosti.

Lze jen spekulovat, zda o záměru ukázat rodinný snímek včetně Rozárky Jaromír Soukup věděl a přimhouřil oko, či Agáta nerespektovala jeho zákaz a dceru vystavila takzvaně natruc. Od chvíle, kdy jí šéf televize Barrandov údajně zákaz udělil a Agáta se s tím svěřila na Instagramu svým sledujícím, uběhl již týden.

Soukup mohl za tu dobu své nařízení přehodnotit nebo zmírnit. Přece jen se jeho nařízená cenzura objevila jen pár hodin poté, co se Agáta vrátila z bujarého večírku, kde si užívala společnost po »roce a půl«, jak sama uvedla též na Instagramu.

Před nevraživým chováním a takzvaným házením klacků pod nohy mezi bývalými partnery varuje odborník na rodinné vztahy Jeroným Klimeš.

"V tomto případě doporučuji, aby se rozešlí dva partneři k sobě chovali jako sousedé. Tedy korektně, s mírnými rituály a vstřícnými gesty, kdy od sousedky nečekáte nic, než že z toho nebudou problémy. Kvůli tomu se dělají takové ty »tanečky« kolem sousedů a známých na hranici kamarádství. Nepředpokládáme, že to přeroste v kamarádství, ale mělo by to zůstat v čistě korektních sousedských vztazích," řekl pro ŽivotvČesku.cz uznávaný psycholog.

"Dítě nasává city z mámy. To znamená, že pokud je emočně rozhozená, tak má s tím dítětem souznít - navázat se na něho," doplnil odborník, jak by se měla především matka po rozchodu s partnerem zachovat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.