První údajný zákaz Jaromíra Soukupa. Moje dítě veřejně ukazovat nebudeš, popsala Agáta Hanychová drsné nařízení expartnera

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 9. 2023

Vztahy mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem nejsou po rozchodu zřejmě tak růžové, jak by se mohlo na první pohled zdát. I když Agáta ve svém veřejném prohlášení o konci jejich vztahu zmiňovala, že se s mediálním magnátem rozešli jako rozumní lidé, ani ne dva týdny poté to vypadá, že začíná mezi expartnery válka o dceru. Na svůj Instagram umístila influencerka oznámení o tom, že dceru Rozárku již nebude veřejně ukazovat, jelikož si to údajně její otec nepřeje. Nepříjemné omezení, které je tvrzením trojnásobné matky, přichází jen dva dny poté, co si Agáta užila oslavu dcery Mii, o níž promluvila pro ŽivotvČesku.cz Veronika Žilková.

Agáta Hanychová už se ve stejné situaci ocitla už jednou. Teď se historie opakuje - otec jejího dítěte si nepřeje, aby Agáta ukazovala společného potomka na sociálních sítích. Tím prvním, kdo si nepřál vídat svou dceru na Instagramu a v médiích, byl Jakub Prachař, jenž má s Hanychovou šestiletou dceru Miu. Agáta však po jejich rozchodu přestala přání herce respektovat a malou Miu »natruc« začala svým fanouškům ukazovat.

V případě dcery Rozárky to je naopak. Dokud s šéfem televize Barrandov Agáta tvořila pár, Rozárku mohla ukazovat, jak se jí zachtělo. Údajný zákaz od Soukupa přišel až pár týdnů po jejich rozchodu.

"Tak hromadně… Rozárku nemůžu už ukazovat na Instagramu, protože si to nepřeje její otec," uvedla Agáta, která si ve čtvrtek vyrazila po roce a půl »ven«, jak sdílela též na sociální síti Instagram.

Údajně rána pod pás měla od Jaromíra Soukupa přijít jen dva dny poté, co se Agáta odvázala na oslavě šestých narozenin dcery Mii. Na zahradě uspořádala párty ve stylu Barbie, kde nechyběla romská muzika v podání Jana Bendiga.

O překvapení pro vnučku promluvila pro ŽivotvČesku.cz herečka Veronika Žilková. "Mia má dnes šest let a bude i oslava s babičkou, v sobotu půjdeme na balet. A maminka opět není zvaná," uvedla s úsměvem na tváři pro ŽivotvČesku.cz Veronika Žilková, jež narážela na to, že den před oslavou vnučky strávila i příjemný den s vnukem Kryšpínem. Toho ještě k jeho nedávným 12. narozeninám pozvala na takzvanou únikovou hru, kam si vzal několik spolužáků.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.