Agáta Hanychová prozradila pohlaví miminka. U dojemné zprávy byl přítomen i partner Jaromír Soukup

Autor: Instagram Agáty Hanychové |
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 12. 2022

A je rozhodnuto. Pět měsíců si Agáta Hanychová (37) užívá požehnaný stav. Příchod miminka na svět očekává s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53). A aktuálně se pochlubila tím, že v příštím roce se páru narodí holčička. Bývalá modelka to oznámila veřejnosti dojemným videem na svém Instagramu, kde propíchla symbolicky balonek, z něhož se vysypaly růžové konfety. Není tak pochyb, že radost bude mít i Veronika Žilková (61). "Až se jí narodí, to už jí bude 38 let a to je, myslím si, pravá chvíle na třetí dítě," uvedla pro ŽivotvČesku.cz matka influencerky.

Miminko Agáty Hanychové, která je vyhlášená svou bezprostředností a mnohdy ostrým jazykem, by mělo přijít na svět v dubnu. O tom, jak se bude jmenovat a jakého bude pohlaví, fanoušci pohledné brunetky pouze spekulují - teď jim ale sama influencerka odkryla lidově řečeno »karty«.

Bude to holčička - to ukazuje dojemné video, na němž je zachycen otec nenarozeného miminka Jaromír Soukup, který při propichování balonku - tedy oznámení, co se do rodiny narodí za pohlaví dítěte - je znatelně pyšný a dojatý. Nechybí při oznámení šťastné novinky ani Agátiny děti, jak ukazuje výše video.

Není to tak dlouho, co se na pohlaví miminka redakce ŽivotvČesku.cz dotázala Veroniky Žilkové, která se netají tím, že se na dalšího člena rodiny moc těší. "Nejsem rodič, jsem prarodič. A doufám, že jako každou matku třetí dítě zklidní, tak zklidní Agátu a bude už klidná matka, která si užívá miminka a rodičovství. Dvě předtím měla brzy, teď je to ideální věk," uvedla herečka v exkluzivním rozhovoru.

Agáta Hanychová má z předchozích vztahů kromě syna Kryšpína (11) také dceru Miu (5). Jaromír Soukup má se svou exmanželkou dvě dospělé děti. Jejich první společný potomek - dcera - se má narodit v dubnu, podle slov budoucí trojnásobné maminky přijde na svět v pražské porodnici na Vinohradech.

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.