Agáta Hanychová zveřejnila omluvu Jitce Čvančarové a Štefanu Margitovi. Její obsah ale za srdce rozhodně nikoho nechytne

Jitka Čvančarová, Vojtěch Mašek, Marek Šindelka
Jitka Čvančarová, Vojtěch Mašek, Marek Šindelka
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 11. 2022

Po nepříliš vydařených komentářích na adresu Jitky Čvančarové (44) a Štefana Margity (66) v talk show »Holčičky« moderátorku Agátu Hanychovou (37) nejspíš dostihlo černé svědomí, protože se na sociální síti veřejně omluvila, což pravděpodobně ocení hlavně její nejbližší okolí. Její matka Veronika Žilková (61) totiž pro ŽivotvČesku.cz nedávno projevila přání, aby její dceru, která je momentálně v očekávání, třetí dítko zklidnilo. Celkově však její omluva působí spíše strojeně.

Agáta Hanychová uvádí na TV Barrandov pořad s názvem Holčičky, který má být zaměřen na vaření a drby ze společnosti. V rámci diskuze se svým hostem však dokázala urazit herečku Jitku Čvančarovou, kterou označila za »obtloustlou paní«, a také zpochybnit sexuální orientaci Štefana Margity, vdovci po nedávno zesnulé Haně Zagorové (†75).

"Já vůbec nechápu, proč tahle obtloustlá paní pořád hraje femme fatale?" ptala se svého hosta Agáta Hanychová, která před kamerou rozhodně kariéru neudělala. "Proč letos nepřijela do Karlových Varů? Ona byla vždy pověstná tou róbou... kozy, špeky, mně přijde úplně příšerná," pokračovala dcera úspěšné herečky Veroniky Žilkové ve svém pořadu.

Za svá nepříliš šťastně zvolená slova sklidila influencerka veřejnou kritiku. Sama Jitka Čvančarová se v reakci na jednání slavné brunetky nechala slyšet, že by všem dětem přála maminku, za kterou se nemusí stydět. Zřejmě si tato slova těhotná Agáta Hanychová vzala k srdci, protože poté, co vychladla, se na sociální síti za své chování omluvila.

"Veřejně se omlouvám Jitce Čvančarové a Štefanu Margitovi, mrzí mě, že jsem se jich svým nevydařeným humorem dotkla, a přeji jim hezkou první adventní neděli. Doufám, že moji omluvu přijmou a mě si neodnese 5. 12. čert," napsala ve Stories na svém instagramovém profilu influencerka s odkazem na blížící se svátek svatého Mikuláše.

Zda je její omluva dostatečná a obměkčí nejen pekelné síly, ale také oba umělce, které Agáta Hanychová hrubě urazila, v tuto chvíli není známo. Příliš upřímně ale její podivný vzkaz nepůsobí a spíše budí dojem, že jej brunetka sepsala čistě proto, aby splnila očekávání veřejnosti, na kterou svým jednáním neudělala příliš dobrý dojem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.