Agáta odtajnila obsah závěti v případě, kdyby zemřela. Dopita dostane bídu

Agáta s manželem Miroslavem
Agáta s manželem Miroslavem
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 4. 2024

Ačkoliv influencerka Agáta Hanychová zanedlouho oslaví 39. narozeniny, už myslí na moment, kdy opustí tento svět. V podcastu, kde si povídá s Ornellou Koktovou, bývalá modelka prozradila, že má už sepsanou závěť. "Se smrtí smířená nejsem, ale jsem na to připravená," šokovala trojnásobná maminka s tím, že si zvolila osobu, které připadne dům a peníze v případě, že by předčasně zemřela. Manžel Mirek Dopita to ale překvapivě není. Agáta pro ŽivotvČesku.cz před nedávnem o penězích promluvila v souvislosti s výdaji za soudní spory o dceru Rozárku, které vedla s Jaromírem Soukupem.

Agáta Hanychová byla v nejnovějším díle svého podcastu, který natáčí s kamarádkou Ornellou Koktovou, opět velmi upřímná. Promluvila například o tom, že už má sepsanou závěť. Ornella se Agáty zeptala, zda blížící se čtyřicáté narozeniny vnímá jako životní milník. "Před svatbou s Mirkem, kdy jsem sepisovala předmanželskou smlouvu, jsem si nechala udělat závěť," odpověděla vicemiss z roku 2005, jež šokující informací otevřela téma smrti.

"Takže je to tak, že počítáš s tou smrtí víc. Smířená s ní nejsem, ale vím, že nepůjdu do neznáma, jelikož tam mám babičku, kterou jsem milovala, bráchu, tátu, dědu, tak nejdu do ničeho neznámého," popsala Agáta, jak vnímá odchod z tohoto světa. "Zvolila jsem Kordulu jako poručníka, protože je nejmladší a měla by tu být nejdéle," uvedla dále Agáta s tím, že děti by v případě její smrti samozřejmě připadly svým tatínkům, nejmladší sestře by ale připadl dům a Agátiny peníze.

"Ségra by se starala o ten jeden dům, co mám, a o zbytek peněz, to by připadlo ségře," řekla rázně Agáta, která už přesně také ví, kde bude pohřbena. "Půjdu k babičce," dodala Agáta, která mnohé svými výroky překvapila. O smrti Agáta promluvila i nedávno v souvislosti s tím, že kývla na podmínky expartnera Jaromíra Soukupa, za kterých bude moci vídat svoji dceru.

V předposledním díle podcastu »Agáta a Ornella« influencerka zmínila, že soudy s dvěma expartnery najednou ji stojí nejen peníze a čas, ale i nervy. "Řekla jsem si, že buď umřu, nebo na to přistoupím a budu tu pro děti. Už je to tak dlouhý a já jsem u toho soudu furt, ta soudkyně mě nemá ráda, má radši tatínky a dostávám tam kouř za nic...," postěžovala si Agáta, kterou soudy stály údajně desítky tisíc měsíčně.

"Nebudu se k tomuhle vyjadřovat, ale co bych chtěla říct, tak je to, že ty peníze bych daleko raději utratila za Rozárku," odpověděla na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz, zda může potvrdit, že ji soudy opravdu vyšly už na desetitisíce korun.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.