Agáta poprvé promluvila o partnerce Jaromíra Soukupa, má se jednat o její přítelkyni. Hrozně mě to ranilo, tvrdí. Podnikatel rázně zareagoval

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 3. 2024

Dlouho očekávanou informaci o tom, s kým randí bývalý partner Agáty Hanychové Jaromír Soukup, prozradila bývalá modelka v podcastu, jenž natáčí s Ornellou Koktovou. Na otázku od fanoušků odpověděla někdejší miss velice upřímně a přiznala, že ji celá situace velmi zasáhla. Ne snad proto, že by expartnerovi nepřála štěstí, ale proto, že jeho nová partnerka je Agátina bývalá kamarádka a novinářka Gábina. Té se totiž Agáta údajně svěřovala s osobními věcmi, které si nenechávala pro sebe, nýbrž je šířila dál směrem k Jaromírovi Soukupovi. Redakce ŽivotvČesku.cz mediálního magnáta kontaktovala s dotazem, zda může potvrdit vztah s Gábinou. "Netuším, proč se paní Dopitová ke mně veřejně vyjadřuje," odepsal známý podnikatel s tím, že své soukromí nebude komentovat.

Agáta Hanychová v rámci svého podcastu na placené platformě prozradila, s kým randí její expartner Jaromír Soukup. Nebylo by na tom nic zvláštního, kdyby jeho novou partnerkou nebyla Agátina dlouholetá kamarádka. "Jaromír je s Gábinou," řekla influencerka s tím, že jejich vztah trvá už od poloviny listopadu.

"Nejvíc mě na tom ranilo, že to byla moje dlouholetá kamarádka. Chodila ke mně na zahradu, koupat se do bazénu, jedla s mými dětmi a myslím, že jsem jí i dost pomohla s Instagramem, když začínala. Myslela jsem si o ní, že je to člověk, na kterého se můžu spolehnout. Hrozně mě to zranilo," řekla Agáta v podcastu, který natáčí společně s influencerkou Ornellou Koktovou.

Redakce ŽivotvČesku.cz po oznámení této informace kontaktovala Jaromíra Soukupa s otázkou, zda identitu své partnerky může potvrdit. "Netuším, co tvrdí paní Dopitová. A netuším, proč se paní Dopitová ke mně veřejně vyjadřuje. Vůbec nehodlám své soukromí komentovat," uvedl na dotaz pro ŽivotvČesku.cz ostřílený podnikatel Jaromír Soukup, který se podivoval nad tím, proč jeho bývalá partnerka a matka společné dcery podniká podobné kroky, kdy promlouvá o jeho soukromí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.