Reklama:

Agáta řeší další problém. Mirek Dopita měl psát Evě Feuereislové, žadonil o schůzku a fotky. Plastiková diva zveřejnila konverzaci

Eva Feuereislová / Agáta Hanychová a Miroslav Dopita
Eva Feuereislová / Agáta Hanychová a Miroslav Dopita
Foto: Se svolením Evy Feuereislové / Foto 2: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 6. 2024

O pořádný rozruch na sociálních sítích se opět postarala silikonem vylepšená účastnice reality show VyVolení Eva Feuereislová. Rozhodla se zveřejnit konverzace s Mirkem Dopitou, který jí měl psát a žadonit o schůzku a její intimní fotografie. Jako přes kopírák to připomíná situaci, kdy koncem letošního března zveřejnila »Plastic Queen« zprávy, které jí psal dnes už bývalý partner Dominiky Mesarošové. Podle různých indicií psal Dopita Feuereislové před několika lety, když byl ještě ve vztahu se svou bývalou ženou Terezou. I když se zřejmě nejedná o aktuální konverzace, celá situace jen potvrzuje slova samotné Agáty, která ve svém podcastu řekla, že je její manžel sukničkář a v minulosti byl i pořádný nevěrník. O náznacích, které mohou napovědět, zda je partner nevěrný, promluvil pro ŽivotvČesku.cz psycholog a párový terapeut Jeroným Klimeš.

Reklama:

Agáta Hanychová tráví se svou matkou Veronikou Žilkovou víkend pro matky s dětmi ve známém westernovém městečku. Mezitím je její manžel sám doma. Toho využila plastikami vylepšená a kontroverzní účastnice reality show Eva Feuereislová. Na svém instagramovém profilu začala zveřejňovat konverzace, ve kterých jí píše Mirek Dopita a dožaduje se schůzky či poslání intimních fotografií.

Reklama:

Na první pohled se zdá, jako by Dopita psal Feuereislové před pár dny, podle všeho se ale jedná o konverzace starší čtyř let. V jednom ze screenů totiž Eva Dopitovi psala, že zrovna slaví třicetiny. Plastiková »barbína« ale slavila třicáté narozeniny v prosinci 2019. Sama pak sdílela ještě starší zprávy, a to z roku 2018, kdy ji manžel Agáty Hanychové žádal o intimní schůzku. Bylo to jen tři týdny poté, co se v Praze oženil s dnes již exmanželkou Terezou.

Bývalý hráč amerického fotbalu skutečně nepatří k nejvěrnějším mužům. Jak sama Agáta potvrdila ve svém podcastu, současnému manželovi stoprocentně nedůvěřuje a je si vědoma, že má slabost pro ženy.

"Myslíš toho mého děvkaře?" začala Agáta zostra odpovídat na dotaz, zda se její manžel za ty roky v něčem změnil nebo si něco uvědomil. "Já myslím, že přede mnou a před Kryšpínem měl deset tisíc holek a mezi jeho ženou a mnou měl dalších dvacet tisíc holek," řekla s nadsázkou Agáta.

Informace, že měl její manžel v minulosti intimnosti s vnadnou divou, které podle všeho píše více partnerů známých žen, Agátu zřejmě nepřekvapila. Dá se ale očekávat, že Feuereislová brzy zveřejní další podrobnosti o vztahu s Dopitou.

O tom, jak lze poznat, že je partner nevěrný, promluvil před časem odborník na partnerské vztahy Jeroným Klimeš.

"První věc, které si člověk všimne, je většinou podivné chování. Člověk začne být tajnůstkářský a dělá do té doby nezvyklé věci. Není náhoda, že nejčastěji nevěrníka prozradí mobil. Je to opět o tom, zda se do něj vůbec dívat, ale je pravda, že si sám nejsem jistý, zda bych to opravdu vydržel," popsal psycholog pro ŽivotvČesku.cz.

Druhou známkou, že se ve vztahu něco děje, je podle vztahového terapeuta změna v chování jednoho partnera vůči druhému. "Na partnerovi se vždy člověku něco líbí a něco ho štve. Když jde o zdravý vztah, to dobré vyváží to špatné. Ale jakmile si člověk užívá bokem, dostane to hezké od milence a na partnera doma zbyde už jen to špatné. Je potom těžké se k němu chovat dobře, podváděný partner se ve vašich očích často stává nesnesitelně blbým," řekl Klimeš.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: