Agátu nahradila "šajba" s mírami modelky. Půvabná Michaela po boku Jaromíra Soukupa byla v soutěži krásy

Jaromír Soukup a Michaela Taschnerová
Jaromír Soukup a Michaela Taschnerová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 5. 2024

Když se Jaromír Soukup v sobotu objevil na vyhlášení soutěže královny krásy s pohlednou brunetkou, zpočátku si média myslela, že šlo o jeho dceru Natálii. Jenže se brzy poté ukázalo, že žena se štíhlou figurou a mladistvým vzhledem nebyla Natálie Soukupová, nýbrž podnikatelova dlouholetá známá Michaela Taschnerová. Jak redakce ŽivotvČesku.cz informovala v předešlém článku, kdy se ozvala všímavá čtenářka, tajemná bruneta je slangově řečeno šajba –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ v minulosti působila jako tisková mluvčí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a později pracovala jako marketingová ředitelka v bankovním sektoru. Poloviční šéf TV Barrandov ohledně svého sobotního doprovodu stále mlčí a dělá se lidově řečeno zajímavým. To, jaký vztah má k půvabné Michaele, chce prozradit až ve své nové show na placené platformě.

Neznámá kráska po boku Jaromíra Soukupa, která zpočátku nejednoho novináře zmátla, zas až tak neznámá není. Čtenářka portálu ŽivotvČesku.cz upozornila na to, že Michaela Taschnerová, dříve Pokorná, je bývalá zaměstnankyně rakouské banky a dříve působila na ministerstvu školství jako ředitelka tiskového odboru.

Z fotografií na jejím profilu na sociální síti Facebook je také zřejmé, že se jedná o ženu s atraktivním vzhledem, která umí zaujmout nejednoho muže. Podle deníku Blesk.cz se účastnila v roce 2006 soutěže Miss Golf, kde se sice neumístila, ale pyšnila se v té době mírami modelek. V přihlášce uvedla, že měří 174 cm, váží 56 kg a má míry 89-61-89.

Podle dalších informací, které přinesl výše zmíněný web, je Taschnerová trojnásobnou matkou a aktuálně se má rozvádět. Se Soukupem byla viděna už na podzim loňského roku, kdy dvojici fotografové zachytili při večeři v centru Prahy. Mediální magnát a bývalá manažerka se údajně znají už řadu let. Seznámili se na ministerstvu školství, kde oba před lety pracovali.

Zda se ze »staré známé« vyklubalo něco víc, řekne Jaromír Soukup zřejmě jen hrstce vyvolených, kteří si zaplatí za přibližně 125 korun jeho podcastové povídání o jeho životě a soukromí.

"Co se týká mého doprovodu, tak já vám k tomu něco řeknu... Nebo ne, tak až příště," řekl v »instastories« Soukup v pondělí večer, čímž chtěl nalákat nové odběratele na svůj placený podcast. Zájem o rozuzlení milostné zápletky projevilo na Soukupově profilu prozatím 33 lidí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.