Alan z Dva a půl chlapa shodil vlasy a je k nepoznání. Jon Cryer přiznal nejhorší zážitek z natáčení

Jon Cryer jako Alan Harper v seriálu Dva a půl chlapa
Jon Cryer jako Alan Harper v seriálu Dva a půl chlapa
Foto: Profimedia.cz

Sitcom Dva a půl chlapa se stal celosvětovým televizním hitem. Jednu z hlavních postav, smolaře Alana, ztvárnil herec Jon Cryer, který je v 56 letech mužnější a charismatičtější než kdy dřív. Seriál byl jeho vrcholem slávy a proto na něj vzpomíná jen v tom nejlepším. "Za ta skvělá léta jsem velmi vděčný," přiznal Cryer.

Zatímco pro některé muže je pleš noční můrou, pro Jona Cryera je požehnáním. Představitel Alana Harpera ze sitcomu Dva a půl chlapa shodil vlasy, zmužněl a ačkoliv má doby své největší slávy za sebou, ví, že díky seriálu zůstane nezapomenutelnou osobností komediální scény.

"Během natáčení jsem si prošel rozchodem a připadal jsem si neatraktivní. Byl jsem uzlík emocí a neviděl jsem na sobě nic, co by mohlo ženy přitahovat. Naštěstí je to už za mnou," řekl Cryer v rozhovoru pro magazín The Hollywood Reporter.

Natáčení sitcomu se známým průšvihářem Charlie Sheenem nebylo vždy jednoduché, temných momentů ale nebylo naštěstí příliš. "Když jsme jeli do Vegas propagovat seriál, tak si pamatuji, že jsem s ním chtěl hrát automaty a pít. On se ale zavřel v pokoji. Na druhou stranu se pak stalo i to, že jsem mu musel psát zprávy, abych se ujistil, že je v pořádku, když jsem zjistil, že ho zatkli," zavzpomínal Cryer.

Jonovou manželkou je už téměř 15 let moderátorka a reportérka Lisa Joynerová, po jejímž boku herec zmužněl a vedle které hodlá zestárnout. Krátce po sňatku mu dokonce pomáhala Sheena napravit. "Začínal být bledý, věčně zpocený a unavený. Lisa mi radila z pohledu ženy," přiznal seriálový Alan.

Jon Cryer si dnes drží odstup od internetu a je spokojený. "To nejhorší, co jsem při natáčení seriálu zažil, bylo čtení opravdu velmi ošklivých komentářů na Charlieho nebo na mě. Online trávím minimum času," doplnil se ctí a elegancí stárnoucí herec.

Americký herec Jon Cryer (55) se proslavil jako chiropraktik Alan Harper v oblíbeném sitco...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.