Alec Baldwin je sedminásobným otcem. Zachytil dojemný rodinný moment s miminkem

Alec Baldwin s manželkou a dcerkou
Alec Baldwin s manželkou a dcerkou
Foto: Showpix.cz

Americký herec Alec Baldwin (62) a jeho manželka Hilaria (37) přivítali na svět už šesté společné dítě. Baldwinová se radostnou novinkou pochlubila na svém Instagramu, kam vložila fotografii krásného rodinného momentu, jež Alec zachytil. Hvězda filmů Notting Hill či Skrytá identita se tak stala otcem už posedmé, z prvního manželství s Kim Basingerovou (67) má dospělou dceru Ireland (25).

Hilaria Baldwinová, manželka herce Aleca Baldwina, sdílela na Instagramu dojemnou fotografii, která zachycuje krásný společný moment s jejími šesti dětmi. Dcera Carmen Gabriela (7) a synové Rafael Thomas (5), Leonardo Ángel Charles (4), Romeo Alejandro David (4) a Eduardo Pau Lucas (5 měsíců) se dočkali sourozence.

Instruktorka jógy, která se za Baldwina provdala v roce 2012, ke snímku připsala číslo 7 a zdůraznila, že ho zachytil její manžel. Informaci, že pár na světě přivítal další miminko, pak potvrdil americký magazín People. Novorozeného synka na svět sama Hilaria nepřivedla, více informací ale pár neuvedl.

Hilaria se krátce před porodem téměř půlročního Eduarda svěřila, že 5 dětí je dost a víc už neplánuje, počítala ale i s tím, že svým slovům nedostojí. "Vždy řeknu, že mám dost a ve skutečnosti dost nemám. Ale takhle to asi stačí, už jsem unavená," řekla časopisu People.

Děti Baldwinových jsou zvyklé, že se rodina často rozšiřuje a na nového sourozence se ptaly často. "Nové přírůstky pro ně nejsou nic neobvyklého, když přišel na svět Edu, hned se mně ptali, kdy bude další bratříček nebo sestřička," připustila Hilaria, která si vždy přála velkou rodinu.

V začátcích své kariéry byl Alec Baldwin (62) popisován jako jeden z nejpřitažlivějších he...

Herec a jeho manželka mají za to, že díky dětství ve velké rodině budou jejich potomci jednoho dne skvělými rodiči. "S Alecem si myslíme, že až budou dospělí, budou to s dětmi umět. Už teď toho o nich ví hodně, přitom ještě ani nevyrostli," doplnila nadšená novopečená maminka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu