Alec Baldwin na pláži ukázal svou aktuální formu. Promluvil o zmařených plánech na stáří

Alec Baldwin
Alec Baldwin
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 7. 2022

Americký herec Alec Baldwin (64) nestárne zrovna tak, jak si sám představoval. Nejenže doufal, že bude relaxovat, ale rozhodně nemohl tušit, že jeho život ovlivní tragédie, při níž nešťastnou náhodou zastřelil kameramanku. I kvůli péči o děti pak nemá tolik času pro sebe a zanedbává se, jak ukazují nejnovější snímky z pláže. Pro Daily Mail popsal, jak si stárnutí a dobu před důchodem představoval.

Alec Baldwin má za sebou celou řadu rolí a natáčení filmu Rust pro něj mělo být jen další z rutinních prací. Jednou z rekvizit byla i zbraň, která měla obsahovat falešné náboje, když z ní ale vystřelil, byla zasažena hlavní kameramanka a režisér. Kameramanka nepřežila a život Aleca Baldwina se otočil o 180 stupňů. Představa o poklidném stárnutí se mu tak rozplynula před očima.

"Měl jsem naplánovaný celkem pěkný program na období před odchodem do důchodu. Chtěl jsem cestovat po Evropě, navštěvovat muzea, podívat se na Galapágy, měsíc jsem chtěl projíždět lyžařská střediska. A možná jsem chtěl také něco naspat a trochu číst," uvedl Alec Baldwin, jak ho cituje deník Daily Mail.

Alec Baldwin na sebe nemá čas nejen proto, že stále řeší problémy související se střelbou na natáčení, ale také proto, že je otcem celkem sedmi dětí a osmé je v tuto chvíli na cestě. O 26 let mladší manželka Hilaria je matkou celkem sedmi dětí z celkového počtu.

Nejnovější fotky z pláže dokazují, že forma, kterou ještě před pár lety Alec Baldwin měl, zmizela v nenávratnu. Nejenže je nyní už pánem v letech, ale také má starosti, se kterými se v jeho věku jen málokdo potýká. Přesto si na pláž s rodinou rád čas od času vyjde.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.