Alena Šeredová ukázala na pláži v Dubaji své hříšné vnady. Atraktivní brunetka promluvila o vykrojených plavkách

Alena Šeredová s partnerem
Alena Šeredová s partnerem
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 2. 2024

Krásná modelka a herečka Alena Šeredová v posledních měsících s rodinou hodně cestuje. Aktuálně vzala i své rodiče na dovolenou do Dubaje, kde si společně užívají sluníčka a letních teplot. Trojnásobná maminka sdílela na sociální síti snímek z pláže, který je opravdu rafinovaný. Vypadá na něm, jako by byla nahoře bez, je ale také možné, že části plavek jen zakrývají její vlasy. Každopádně vypadá »Bella Alena« v 45 letech stále atraktivně. Pro ŽivotvČesku.cz někdejší vicemiss řekla, že už by si na sebe vykrojené plavky na pláž nevzala.

Zanedlouho oslaví slavná Češka, která žije v Itálii, 46. narozeniny. V jejím případě platí, že věk je jen číslo. Trojnásobná maminka, která se v posledních letech věnuje herectví i psaní vlastních scénářů, patří stále k atraktivním ženám, za kterými se muži otáčí. Své křivky dala na odiv na pláži v Dubaji, kde aktuálně odpočívá s celou svou rodinou.

Snímek z pláže, na kterém vypadá jako »nahoře bez«, sdílela Alena na Instagramu v takzvaném příběhu. Charismatická brunetka, jež netrpí hvězdnými manýry a u Čechů i Italů je velmi oblíbená, pro ŽivotvČesku.cz před nedávnem prozradila, že na pláži už není tak odvážná, jako bývala kdysi.

"Kdybych ve vykrojeném body vyšla na pláž, asi by se nad tím nikdo nepozastavil, ale je pravda, že já bych už v takto vykrojených plavkách nešla," uvedla Alena Šeredová pro ŽivotvČesku.cz. Co se týká opalování, vršek od plavek si na pláži svlékne kdekdo a není to nic neobvyklého.

Šarmantní maminka dvou dospívajících synů a tříleté dcery se celý život vyhýbala plastickým operacím a estetickým zákrokům a zcela přirozeným vzhledem oslňuje dodnes. Naposledy nafotila snímky pro magazín Esquire, kde Alena ukázala nejen svou tvář, ale i pozadí. "U focení nad tím nepřemýšlím, je to pro mě přirozené," sdělila sympatická brunetka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.