Taťána Kuchařová ukázala tělo jen v tangách, označila se za "vysekaného motýla". Její postavu zhodnotil kulturista Grznár, přímo žasl

Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 2. 2024

Modelka Taťána Kuchařová se na sociální síti Instagram v takzvaném příběhu ukázala téměř v rouše Evině. V rámci zhodnocení výsledků podstoupené procedury se vyfotila v zrcadle jen v titěrných jednorázových kalhotkách. Své křivky dala blondýnka na odiv po hodně dlouhé době a nutno říci, že takto »vysekané« břišní svalstvo by u Miss World z roku 2006 čekal asi málokdo. Kuchařové postavu pro ŽivotvČesku.cz zhodnotil kulturista Filip Grznár.

Taťána Kuchařová nepatří mezi ženy, které by veřejně sdílely snímky svého téměř nahého těla. Proto bylo překvapením, když modelka sdílela fotku, na které má zakryté opravdu jen to nejnutnější. I když se sympatická blondýnka v oblečení pyšní ženskými tvary, její nahé tělo překvapilo mužskými rysy, ale může jít jenom o zdání vlivem toho, v jakém úhlu je fotografie pořízena.

"Působí to velmi zajímavě. Řadě mužů se tento typ postavy může zamlouvat, ale klidně i řadě žen - příroda je mocná čarodějka, nicméně kdyby šlo o to, že žena s takovou postavou by chtěla prorazit v kulturistice či ve fitness, tak má nepochybně výhodu," pochválil pro ŽivotvČesku.cz kvalitu postavy někdejší královny krásy Filip Grznár, který doplnil, že hodnotí skutečnost, jak je bývalá manželka hudebníka Ondřeje Brzobohatého »vysekaná« a kolik na jejím těle převládá svalstva.

Taťána Kuchařová se o své tělo pravidelně stará. Kromě sportu podstupuje i různé podpůrné procedury, díky kterým se zbavuje přebytečného tuku. A nutno říci, že formu na plavkovou sezónu má modelka již připravenou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.