Reklama:

Alena Šeredová se pochlubila snubním prstenem. Zvolila decentní kroužek

Alena Šeredová
Alena Šeredová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 6. 2023

Je po všem. Sobotní svatba Aleny Šeredové (45) na Sicílii, při které si vzala jednoho z dědiců automobilky Fiat Alessandra Nasiho (49), s nímž má tříletou dceru Vivienne, je nyní už jen čerstvou vzpomínkou. Pro ŽivotvČesku.cz vicemiss ČR z roku 1998 exkluzivně na konci května prozradila termín svého druhého vstupu do manželství, ze kterého si jako důkaz společného slibu odnesla na prsteníčku snubní prsten, který nepostrádá decentnost.

Reklama:

Svatba, jejíž termín Alena Šeredová pro ŽivotvČesku.cz prozradila, začala již pátečním večírkem u bazénu a v sobotu se ze snoubenců stali manželé. Byla to událost, kterou si přítomní navždy zapamatují. Ale i někteří obyvatelé sicilského městečka Noto, kteří spatřili novomanžele ve spanilé jízdě ve »fiátku« po obřadu.

Reklama:

O dalších detailech veselky nedávno informoval italský list Oggi. "Je to místo, kde jsme nikdy nebyli. Chceme, aby to pro nás oba bylo překvapení, jedinečná vzpomínka," citoval italský portál někdejší hvězdu přehlídkových mol, které za svědkyni podle všeho šla šestačtyřicetiletá Lavinia Borromeová, manželka amerického podnikatele Johna Elkanna.

Aktuálně se rodačka z ČR pochlubila snubním prstenem, který si vyměňují při svatebním obřadu ženich s nevěstou jako symbol slibu lásky, věrnosti a vzájemného spojení. Obecně se traduje, že by měl být z kvalitního materiálu, aby vydržel více let bez významných změn. Současné trendy se ale různí. Alena Šeredová zvolila decentní kroužek nejpravděpodobněji, soudě podle snímku, ze žlutého zlata.

Po uzavření manželství bude nyní následovat svatební cesta, o které se někdejší královna přehlídkových mol rozpovídala nedávno na svém Instagramu v takzvaném příběhu.

"Svatební cesta bude v srpnu, protože budoucí manžel má dovolenou v srpnu. Jedeme s dětmi na »svatebku«. Takže velká romantika. Podíváme se do San Francisca a Los Angeles, abychom také s kluky (syny), když už jsou velcí, něco viděli. A zastavíme se na skok v Polynésii," popsala.

Pro Alenu Šeredovou jde o druhé manželství. První nebylo úspěšné. Od roku 2011 byla tři roky manželkou italské fotbalové hvězdy Gianluigiho Buffona. Rozvod proběhl v roce 2014. Společně pečují o dva syny - Louise Thomase a Davida Lee.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: