Alena Šeredová ukázala realitu rodinného focení. Skutečnost dokonalého života je jiná

Alena Šeredová se svým partnerem
Alena Šeredová se svým partnerem
Foto: Profimedia.cz

Alena Šeredová (42) si se svým partnerem Alessandrem Nasim (46) a jejich dcerou Vivienne Charlotte užívají příjemných rodinných chvilek. V květnu to bude rok, kdy se jejich rodina rozrostla. Od té doby někdejší hvězda přehlídkových mol pyšně sdílí soukromé snímky na Instagramu. A teď ukázala, jak to vypadá pro fanoušky a jaká je realita, když jde o focení.

Trojnásobná maminka Alena Šeredová, která má kromě maličké Vivienne také dva syny, Davida Leeho (10) a Louise Thomase (12), jejichž tátou je slavný fotbalový brankář Gianluigi Buffon (42), aktuálně prožívá to nejkrásnější životní období.

A snímky, které publikuje na sociální síti, jsou toho důkazem. Bývalá modelka totiž ukázala realitu, jak to u nich doma během focení probíhá. A kdo si myslel, že je vše skutečně dokonalé, tak se mýlil.

Alena Šeredová žije s podnikatelem Alessandrem Nasim v italském Turíně. A nedávno prodělala onemocnění covid-19. Naštěstí se jí podařilo chorobu překonat. Paradoxně již na jaře si postěžovala, že z koronavirové epidemie má obavy. Hlavně ji mrzí, že vnoučata se kvůli různým opatřením málo dostávají za prarodiči do Česka.

Někdejší hvězda přehlídkových mol Alena Šeredová (42) si se svým partnerem Alessandrem Nas...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.