Reklama:

Alena Šeredová ukázala tělo bohyně v černých bikinách. I po třech dětech si může dovolit špagetová ramínka

Alena Šeredová
Alena Šeredová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 7. 2024

Modelka a herečka Alena Šeredová platí i ve svých 46 letech za vyhledávanou fotomodelku. I když už dříve zmínila, že je smířená s tím, že už nikdy zřejmě nezhubne, po třech dětech má stále atraktivní figuru. Svůj dekolt v černých bikinách ukázala na sociální síti v takzvaném »instastories«. U příležitosti prvního výročí vicemiss z roku 1998 pro ŽivotvČesku.cz zavzpomínala na svůj velký den, když si loni v červnu vzala za manžela otce dcery Vivienne Alessandra Nasiho.

Reklama:

V případě slavné Češky Aleny Šeredové platí, že věk je jen číslo. Trojnásobná maminka, která se v posledních letech věnuje herectví i psaní vlastních scénářů, patří stále k atraktivním ženám, za kterými se muži otáčí.

Reklama:

Své křivky nyní dala na odiv na sociální síti, kde sdílela snímek v černých bikinách. I když není vidět celá postava, je obdivuhodné, že si po třech dětech dovolí takzvaná špagetová ramínka. Podle pár let starých fotografií je vidět, že má úzká ramínka u plavek v oblibě.

Trojnásobná maminka zkrátka ví, co jí sluší. Charismatická brunetka, jež netrpí hvězdnými manýry a u Čechů i Italů je velmi oblíbená, pro ŽivotvČesku.cz před časem prozradila, že na pláži už není tak odvážná, jako bývala kdysi.

"Kdybych ve vykrojeném body vyšla na pláž, asi by se nad tím nikdo nepozastavil, ale je pravda, že já bych už v takto vykrojených plavkách nešla," uvedla »Bella Alena« v listopadu loňského roku.

I když má rodačka z Prahy jistě mnoho ctitelů, její srdce patří jen jednomu muži. S otcem společné dcery Vivienne Alessandrem Nasim si řekli své »ano« před rokem v červnu. Alena na svůj velký den pro ŽivotvČesku.cz zavzpomínala.

"Svatbu jako takovou jsme si náramně užili. Letos nám to chybí. Spoustu přátel nám dnes již ráno popřálo krásné výročí, což je velmi milé, a všichni jsme rádi, že jsme to spolu mohli prožít. Kdyby to nebylo tak finančně a časově náročné, dělali bychom party každý rok," řekla s úsměvem sympatická trojnásobná maminka a zhodnotila rok v manželství s finančníkem a dědicem automobilové značky Fiat.

"Bylo to fajn," uvedla Alena s vtipnou nadsázkou. "A teď vážně. Byl to rok velmi podobný těm předešlým devíti, které jsme spolu," sdělila modelka pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: