Reklama:

Rok od velkolepé veselky na Sicílii: Alena Šeredová zhodnotila rok v manželství a promluvila o finanční náročnosti třídenní svatby

Alena Šeredová s manželem Alessandrem
Alena Šeredová s manželem Alessandrem
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 6. 2024

Modelka a herečka Alena Šeredová přesně před rokem řekla své »ano« dlouholetému partnerovi Alessandrovi. Svatba trvala celý víkend a odehrála se na kouzelném místě v městečku Noto na Sicílii. Za českou rodačkou přiletěli přátelé i rodina a všichni si druhou svatbu ikony českého modelingu užili. Jak výjimečný byl pro manžele tento den, zdůraznila Alena Šeredová pro ŽivotvČesku.cz již několikrát. I rok po svatbě přiznala, jak jí i manželovi letos výjimečná událost chybí. Modelka pro ŽivotvČesku.cz nyní zhodnotila rok v manželství a zavzpomínala na svůj velký den.

Reklama:

Alena Šeredová si vzala před rokem svého snoubence Alessandra za muže. Po osmi společných letech si řekli své »ano« v sicilském městečku Noto. Ani manželé, ani hosté nemohou na velkolepou česko-italskou svatbu zapomenout.

Reklama:

Charismatická a nestárnoucí Alena Šeredová po svatbě již několikrát zmínila, že se jednalo o událost, kterou by si nejraději každý rok zopakovala. Nyní pro ŽivotvČesku.cz opět zavzpomínala na svatbu, která trvala skoro tři dny a výrazně se zapsala do paměti všech zúčastněných.

"Svatbu jako takovou jsme si náramně užili. Letos nám to chybí. Spoustu přátel nám dnes již ráno popřálo krásné výročí, což je velmi milé, a všichni jsme rádi, že jsme to spolu mohli prožít. Kdyby to nebylo tak finančně a časově náročné, dělali bychom party každý rok," řekla s úsměvem sympatická trojnásobná maminka a zhodnotila rok v manželství s finančníkem a dědicem automobilové značky Fiat.

"Bylo to fajn," uvedla Alena s vtipnou nadsázkou. "A teď vážně. Byl to rok velmi podobný těm předešlým devíti, které jsme spolu," sdělila modelka, čímž jinými slovy řekla, že šlo o rok plný společných zážitků, lásky a spokojenosti. Vztah s italským miliardářem už od začátku vypadal idylicky a ani v jednom případě nebyl provázen žádnými skandály.

Manželské problémy, které se hojně probíraly na veřejnosti, si Alena »užila« v předchozím manželství s fotbalovým brankářem Gianluigim Buffonem, který žil dvojí život a rodačku z Prahy podváděl s moderátorkou Ilariou D'Amico. S tou má slavný gólman osmiletého syna Leopolda Mattia.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: