Alex Mynářová exkluzivně pro ŽvČ: Pan prezident bude jednou skvělý dědeček, napsala jeho dceři Kateřině Zemanové

Prezident byl ze syna Alex velmi nadšený.
Prezident byl ze syna Alex velmi nadšený.
Foto: Archiv Alex Mynářová
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 5. 2020

Populární moderátorka Alex Mynářová s manželem Vratislavem a druhorozeným synem navštívili neformálně prezidenta České republiky Miloše Zemana. Podle půvabné moderátorky, která schůzku hodnotila jako velmi milou a přátelskou, byl prezident ve velmi dobré náladě. Sama Alex následně poslala roztomilé snímky jeho dceři Kateřině se vzkazem, že prezident bude skvělý dědeček.

Alex Mynářová se řadí k televizním osobnostem, které mají diváci rádi. Nejen kvůli její přirozenosti, ale zejména i proto, že má dobré srdce. Pro ŽvČ exkluzivně popsala schůzku u hlavy státu Miloše Zemana, kterou ohodnotila jako výrazně pozitivní.

"My jsme se viděli po nějaké době vzhledem k nouzovému stavu a vládních opatření. Bylo to velmi milé a přátelské setkání. Měla jsem z pana prezidenta velkou radost, byl v naprosto úžasné náladě. Zároveň jsem mu poděkovala za jeho zásah v případu malého Oliverka trpící spinální svalovou atrofií, o kterého se velmi zajímal a dokázala najít velmi rychle řešení. Pokud by léčbu neproplatila pojišťovna, chybějící částka by byla uhrazena," řekla pro Život v Česku velmi pohledná Alex Mynářová.

Bude velmi dobrý dědeček

"Zároveň měl radost z našeho druhorozeného syna, měl z něj velkou radost, jak je vidět i na fotkách, ty jsem přeposlala i jeho dceři Katce, jeho dceři, a s tím, že to bude jednou velmi dobrý dědeček. Šlo o velmi milé a přátelské setkání," dodala exkluzivně pro Život v Česku krásná moderátorka Alex Mynářová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.