Alice Bendová jen v plavkách ukázala pohledné křivky. Těžko se chce věřit, že za rok a kousek oslaví 50. narozeniny

Herečka Alice Bendová
Herečka Alice Bendová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 8. 2022

Alice Bendová (48) se ve svém věku může pochlubit prvotřídní figurou. Maminka dvou dětí ukázala jen v plavkách, že rozhodně i necelé dva roky před padesátkou má pořád figuru, kterou jí mladší ženy mohou tiše jen závidět. Za to, jak fotka vypadá, však podle dvojnásobné maminky může spíše fotografické umění než její vzhled. "Já už přesně vím, kam dát ruku," prozradila s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz.

Se svou postavou prý před létem Alice Bendová úplně spokojená nebyla. "Ve skutečnosti před létem potřebuji něco málo shodit, ale hlavně zpevnit, takže se teď snažím běhat. Ono je to i příjemné v tom, že člověk hodinu nic neřeší, nemůže u toho telefonovat, psát na sociální sítě, zkrátka je jen sám se sebou a vyčistí si u toho hlavu. Je to příjemný relax," uvedla nedávno pro ŽivotvČesku.cz pohledná herečka a moderátorka.

Se zdravým stravováním je na tom prý hůř, což jistě pochopí zejména všechny maminky, které vaří pro děti a celou rodinu. "Já si vždycky říkám, že se budu snažit na jídelníček myslet víc, ale potom si koupím deset deka uheráku a upeču domácí chleba a je to stejně marné. Obecně se ale snažím jíst tak nějak od všeho trochu, dost zeleniny, ovoce a podobně," přiblížila pro redakci ŽivotvČesku.cz pohledná Alice Bendová a na Instagramu se pochlubila sérií snímků jen v plavkách.

I přes to, že na sobě sama Alice Bendová shledává nedostatky, řada žen jí jistě má co závidět. Jako matka dvou dětí, Alice (11) a Václava (14), se pyšní výstavní figurou, která jistě oslňuje nejednoho muže. Doma si její křivky může užívat partner Michal Topol (36), se kterým se půvabná moderátorka loni v létě dokonce zasnoubila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.