Jaromír Soukup po boku Agáty Hanychové zažívá doslova lásku mezi mrakodrapy, i když je její desátý muž za 3 roky. Influencerka ukázala, jak vypadá štěstí v New Yorku

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 13. 8. 2022

I když před více než třemi lety skončilo manželství Agáty Hanychové (37) a Jakuba Prachaře (38), a od té doby si nemohla druhá vicemiss České republiky z roku 2005 najít ideálního partnera, vše se před více než dvěma měsíci změnilo. Stalo se tak, když se pochlubila novým vztahem se šéfem TV Barrandov Jaromírem Soukupem (53), který je jejím desátým partnerem za tři roky. "Že člověk po rozchodu zkouší různé partnery, je celkem normální a k tomu, aby našel toho vyhovujícího, docela nezbytné. Problém ale je hlavně způsob, jakým se zde Agáta prezentuje," uvedla psycholožka a terapeutka Radana Rovena Štěpánková pro ŽivotvČesku.cz. Aktuálně se influencerka pochlubila snímkem, který dokazuje, že zažívá skutečnou lásku. Pár si totiž vyrazil do New Yorku a samozřejmě nemohl na Instagramu tmavovlásky chybět zamilovaný snímek ze střechy mrakodrapu.

Dcera herečky Veroniky Žilkové (60) hned v úvodu svého nového vztahu novinku potvrdila několika médiím s tím, že to nebude víc komentovat. S Jaromírem Soukupem se dali dohromady na začátku června. V té době byla hostem v Soukupově pořadu.

Vlastník několika mediálních značek Jaromír Soukup má z předchozího manželství dospělé děti Lukáše a Natálii. Od roku 2013 byla jeho partnerkou herečka Kateřina Brožová (54). V roce 2020 pak tvořil dvojici s bývalou partnerkou producenta Františka Janečka (77), operní zpěvačkou Terezou Mátlovou (46). Vztah trval čtyři měsíce.

Agáta Hanychová s bývalým manželem, hercem a muzikantem Jakubem Prachařem (38) vstoupila v roce 2013 do svazku manželského, vypadalo to na lásku jako trám. Po nějaké době to však mezi nimi začalo skřípat a nakonec bylo jejich manželství v roce 2020 definitivně rozvedeno.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup hned v úvodu svého vztahu vyrazili do Španělska, kde vlastní mediální magnát prázdninový dům. Následně si pár vyrazil na pár dnů do New Yorku, kde si zamilované hrdličky udělaly společný snímek. "Mohla bych psát, jaké to bylo, co jsme viděli, jedli a zažili, a nebo taky ne," okomentovala fotografii na Instagramu influencerka s díky svému partnerovi. Následně se pár vrátil po pár dnech zpět do Španělska, kde aktuálně tráví druhý prázdninový měsíc.

Ze snímku, kterým se bývalá modelka pochlubila, je patrné, že oba partneři prožívají lásku a nekonečné štěstí. Paradoxem na jejich vztahu je skutečnost, že Agáta Hanychová měla obavy, jaký je vztah se starším mužem.

"Vím to od prvního dne, kdy mi to řekla. A vlastně se se mnou radila a byla z toho nervózní. Bavila se se mnou o tom, jaké to vlastně je chodit se starším mužem, protože se nikdy nevídala s nikým starším. Do té doby chodila vždy s někým, kdo je věkově přibližně starý jako ona. Tak jsem ji uklidnila, že to není žádný horor," prozradila před časem pro ŽivotvČesku.cz Agátina kamarádka, influencerka Ornella Koktová (29), jejíž manžel Josef Kokta (64) je rovněž výrazně starší.

Před tím, než se dcera herečky Veroniky Žilkové zamilovala do staršího muže, hojně se řešilo, proč mají některé ženy včetně Agáty Hanychové potíže najít a udržet si dlouhodobý vztah. Možné odpovědi redakci ŽivotvČesku.cz nastínila psycholožka a terapeutka Radana Rovena Štěpánková.

"Je docela běžné, že když se člověk rozvede a chce si najít partnera nového, prožívá tyto krátkodobé známosti, které slouží k tomu, aby se dvojice nejprve poznala a zjistila, zda se k sobě skutečně hodí. Agáta má smůlu v tom, že je veřejně známá, a tak se o jejích známostech na rozdíl od běžných smrtelníků zkrátka ví. Kromě toho tomu svým přístupem jde často naproti," uvedla renomovaná odbornice.

Muži Agáty Prachařové od roku 2019 (jen přiznaní):

Hodný kluk (jak byl Agátou označen) Václav (příjmení neznámé): 2019, surfař z Izraele: 2019, makléř Zdeněk Turek: 2019 – 2020, fotograf Marek Niessner: 2020, producent Tomáš Sobola: 2020, truhlář Adam Raiter: 2020 – 2021, podnikatel Jan Loskot: 2021, podnikatel Jiří Heller: 2021, lékař Andrej Nikov: 2021 - 2022, mediální magnát Jaromír Soukup: 2022 - doposud.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.