Reklama:

Alice Bendová ukázala bezchybnou figuru jen v plavkách. Je to jen úhlem, ve skutečnosti potřebuji před létem zpevnit, přiznala

Alice Bendová
Alice Bendová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 5. 2022

Moderátorka a modelka Alice Bendová (48) rozhodně na svůj věk nevypadá. Maminka dvou dětí se na sociální síti pochlubila luxusní postavou u bazénu v plavkách a oslnila tím řadu fanoušků. Za to, jak fotka vypadá, však podle dvojnásobné maminky může spíše fotografické umění než její vzhled. "Já už přesně vím, kam dát ruku," prozradila s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Se svou postavou prý před létem Alice Bendová úplně spokojená není. Fotka je podle ní spíše výsledkem toho, že s léty praxe už ví, jak se vyfotit. "Z tohohle úhlu by to protáhlo a zúžilo každého. Je potřeba dát ruku úplně co nejvíc dozadu, pak to takhle funguje. Je to super, můžu jen doporučit," vesele prozradila pro ŽivotvČesku.cz tajemství instagramového příspěvku, za který sklidila spoustu obdivu.

Reklama:

"Ve skutečnosti před létem potřebuji něco málo shodit, ale hlavně zpevnit, takže se teď snažím běhat. Ono je to i příjemné v tom, že člověk hodinu nic neřeší, nemůže u toho telefonovat, psát na sociální sítě, zkrátka je jen sám se sebou a vyčistí si u toho hlavu. Je to příjemný relax," nemohla si Alice Bendová svého sportovního koníčka vynachválit v rámci dotazu redakce ŽivotvČesku.cz, jak to dělá, že vypadá pořád bezchybně.

Se zdravým stravováním je na tom prý hůř, což jistě pochopí zejména všechny maminky, které vaří pro děti a celou rodinu. "Dneska třeba dělám dětem plněné knedlíky s tvarohem a jahodami. Já si vždycky říkám, že se budu snažit na jídelníček myslet víc, ale potom si koupím deset deka uheráku a upeču domácí chleba a je to stejně marné. Obecně se ale snažím jíst tak nějak od všeho trochu, dost zeleniny, ovoce a podobně," překvapila svým racionálním přístupem ke stravování redakci ŽivotvČesku.cz pohledná moderátorka.

I přes to, že na sobě sama Alice Bendová shledává nedostatky, řada žen jí jistě má co závidět. Jako matka dvou dětí, Alice (11) a Václava (14), se pyšní výstavní figurou, která jistě oslňuje nejednoho muže. Doma si její křivky může užívat partner Michal Topol (36), se kterým se půvabná moderátorka loni v létě dokonce zasnoubila. Veselku plánují do roka a do dne a oba se již nechali slyšet, že by dali přednost skromnému obřadu v kruhu nejbližších a bez pozornosti veřejnosti.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: