Alice Bendová ukázala čtrnáctiletou dceru. Je to kus po mamince, ve tváři ale podobu nezapře s otcem

Alice Bendová
Alice Bendová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 5. 2024

Herečka a podnikatelka v realitách Alice Bendová své dospívající děti skoro vůbec neukazuje. Před pár dny ale udělala výjimku a při příležitosti čtrnáctých narozenin své dcery Alice ukázala atraktivní dívku na sociální síti. Figuru zcela jistě Alička zdědila po mamince a vypadá to, že z ní roste pořádná kočka. Po dlouhé době herečka sdílela i tvář milované dcery a je vidět, že podobu nezapře ani se svým otcem –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ bývalým hokejistou Václavem Bendou. S ním má Alice ještě o dva roky staršího syna Vaška. Okouzlující herečka a moderátorka se nedávno pochlubila úspěchem v hubnutí, kdy shodila sedm kilo. O shazování promluvila pro ŽivotvČesku.cz.

Herečka Alice Bendová se s otcem svých dětí Václavem Bendou rozešla zhruba před třinácti lety. Nepřátelské vztahy, které mezi bývalými manželi panovaly v době drsné rozvodové bitvy, už se zřejmě uklidnily a herečka je vděčná za své dvě milované děti, které z onoho manželství vzešly.

Ani jedno z dětí okouzlující brunetka neukazuje na sociálních sítích. Párkrát jen vyfotila dceru buď zezadu, nebo když jí nebylo vidět do tváře. Nyní ale udělala výjimku a svůj poklad ukázala takřka v plné kráse. Alice Bendová mladší je skutečně krásná dívka s vysportovanou postavou.

Podobu ve tváři nezapře ani s tatínkem, jemuž je odmalička hodně podobný její bratr Vašek. Alice Bendová k fotografii napsala dojemný text, ve kterém sděluje, že je šťastná za vztah, který s dcerou má.

"Holčičko moje, je to přesně 14 let, co ses mi narodila. A já jsem ta nejšťastnější máma na světě. Jsem na Tebe pyšná a hrdá a neskonale Tě miluju. A hlavně mám kámošku na celý život. Jsem vděčná za to, jak si rozumíme, že si všechno říkáme, že se milujeme," napsala dojemně herečka, jež v minulosti v médiích prozradila, že ani jedno z jejích dětí netíhne k showbyznysu.

Zato Alice se v něm pohybuje už dlouhá léta a cítí se v něm jako ryba ve vodě. Kromě hraní také moderuje a natáčí vlastní pořad se svou sestrou –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ vyhlášenou cukrářkou. Půvabná Alice ale v posledních měsících dle svých slov hodně přibrala, a tak se dala na hubnutí.

O důvodech svého shazování nedávno promluvila pro ŽivotvČesku.cz. "Doslova jsem se vyžrala na váhu, kdy jsem šla rodit svoje děti. Váha v den porodu byla stejná, čeho jsem dosáhla teď. A to fakt nechcete. Já umím maskovat, vezmu si široké džíny a mikinu, ale před kamerou už to nejde. Teď točím jeden velký seriál a pro další dvě televize moderuju pořady. A když si tam stoupnu v šatech, tak to prostě nejde, takže jsem zhubla nějakých sedm kilo a teď mě ještě čekají čtyři," popsala Alice Bendová svůj boj s kilogramy a přiznala, že poslední dvě kila se jí shazují ze všeho nejhůř.

"To je největší boj, ty dvě kila trvají nejdelší dobu, takže mě čekají ještě určitě další dva měsíce práce," upřímně sdělila umělkyně, která i s kily navíc platí za atraktivní ženu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.