Amanda z Melrose Place prošla nelichotivou proměnou. Heather Locklearová je dnes úplně jiná žena

Herečka Heather Locklearová
Herečka Heather Locklearová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.rei[email protected]
Publikováno: 19. 6. 2021

Herečka Heather Locklearová (59), která na sebe výrazně upozornila coby vypočítavá Amanda z Melrose Place, prošla výraznou proměnou. Dříve štíhlá a za všech okolností dokonale upravená žena se dnes více než o svůj vzhled stará o psychické zdraví a snaží se nespadnout do problémů, ze kterých se před dvěma lety dostala.

Americká herečka Heather Locklearová ztvárnila řadu zajímavých rolí, nejvíce se ale proslavila jako krásná potvora Amanda Woodwardová v kdysi oblíbeném seriálu Melrose Place. Bývaly doby, kdy její krásu obdivovali muži a ženy jí záviděly, ty jsou dnes ale pryč. Na vzhledu televizní hvězdy se negativně podepsaly závislosti i psychické problémy.

Potíže se s herečkou táhly od roku 2008, kdy byla poprvé hospitalizována na psychiatrii poté, co se pokusila o sebevraždu. Následně byla i zatčena za jízdu pod vlivem, poprala se s policistou a ukázalo se, že trpí závislostí na alkoholu a lécích na předpis.

Poslední hospitalizace na psychiatrii v roce 2018 Locklearovou, která napadla svého přítele, jemuž měla přijít na nevěru, zřejmě probrala. "Naučila jsem se, že ať se stane cokoliv a ať mi dnes všechno připadá jako noční můra, život jde dál a zítřek bude vždy lepší," řekla herečka podle magazínu Today.

Herečka a příležitostná porotkyně Patricie Pagáčová (32) ukázala, že když má žena dobré rodinné zázemí, dokáže skloubit péči o miminko s návratem do práce. "Jsem uprostřed šestinedělí," potvrdila sympatická herečka pro ŽivotvČesku.cz. Během náročné práce v porotě jí bude velkou oporou kamarádka a také maminka Monika Bagárová (26).

Už více než dva roky je dříve velmi krásná seriálová hvězda střízlivá. Výčitky ze svého chování má hlavně kvůli dceři Avě Elizabeth. "Mám se ještě hodně co učit. Lidé si nebudou pamatovat, co jste řekli nebo co jste udělali, ale budou vždy dobře vědět, jak se kvůli vám cítili," vysvětlila Heather.

"Život vám občas dá druhou šanci. Když se rozhoduji srdcem, dělám většinou dobrá rozhodnutí. Není možné jen existovat, všichni musíme skutečně žít," dodala Heather Locklearová, jejíž problematické období je snad definitivně ukončené.

Herečka Heather Locklearová (60), která se proslavila především jako Amanda v seriálu Melr...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.