Patricie Pagáčová se vrátila jako porotkyně pěvecké soutěže. Do práce naskočila uprostřed šestinedělí

Patricie Pagáčová v roli porotkyně
Patricie Pagáčová v roli porotkyně
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 6. 2021

Herečka a příležitostná porotkyně Patricie Pagáčová (32) ukázala, že když má žena dobré rodinné zázemí, dokáže skloubit péči o miminko s návratem do práce. "Jsem uprostřed šestinedělí," potvrdila sympatická herečka pro ŽivotvČesku.cz. Během náročné práce v porotě jí bude velkou oporou kamarádka a také maminka Monika Bagárová (26).

Ohledně šestinedělí panují ve společnosti různé názory a mnohdy se neshodnou ani odborníci. Dříve platil názor, že šestinedělka i novorozenec jsou náchylnější k možnému přenosu infekcí a měli by se tedy vyhýbat kontaktu s jinými osobami. Některé ženy zažívají vlnu emocí a mohou být plačtivé a nevyrovnané.

Zároveň ale panuje názor, že každá žena zná své tělo nejlépe a pokud se cítí silná a spokojená, může se vrátit i do práce, která není fyzicky náročná. Důležité je, jak se každá žena cítí a na co si věří.

Oblíbená herečka Patricie Pagáčová přivedla ve druhé polovině května na svět prvorozenou dceru Bibianu, jejímž tatínkem je dramaturg Tibor Pagáč. Spokojenou rodinku neomezuje ani práce, proto se Patricie Pagáčová může zase naplno pustit do rozhodování o osudech lidí, kteří by se chtěli stát SuperStar.

"Je to tak, už začaly castingy," potvrdila redakci ŽivotvČesku.cz Monika Bagárová, která je také matkou a na natáčení bere svou rozkošnou dceru Ruminku. Monika Bagárová a Patricie Pagáčová si tak během pauzy při natáčení mohou sdělovat »​maminkovské« rady a tipy.

"Já se moc omlouvám, ale nemám opravdu na rozhovory čas ani chuť. Jsem uprostřed šestinedělí," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz okouzlující blondýnka Patricie Pagáčová s tím, že vše má svůj čas a až citlivé období skončí, bude na rozhovor naladěnější.

Jedna z nejpůvabnějších televizních moderátorek v Česku Lucie Borhyová (43) miluje léto a pohyb na čerstvém vzduchu. Fanouškům ukázala snímek od bazénu, kde vyniká její dokonalá figura. "Pro svůj vzhled popravdě nic zásadního nedělám," řekla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že ale miluje pohyb a má ho dostatek.

Video, které na svůj instagramový profil umístil Leoš Mareš, ukazuje, že během natáčení castingů v Bratislavě panovala skvělá nálada. Podle moderátora a porotce Leoše Mareše šlo o první zkoušku.

V porotě nového ročníku SuperStar kromě Moniky Bagárové, Patricie Pagáčové a Leoše Mareše diváci uvidí slovenskou dvojku Pavola Haberu a Mariána Čekovského.

Televize Nova naposledy vysílala SuperStar v jarní sezóně 2020, pěveckou show v průměrů sledovalo 881 tisíc diváků starších 15 let (podíl 22 %). V divácké skupině 15-54 dosáhl podíl pořadu 29 %. Nová řada by měla být uvedena letos na podzim.

Patricie Pagáčová (31) má i v těžké době, která se dotýká všech, pracovní možnosti díky na...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.