Andrea Kalousová jako Billie Eilish postavila na nohy celé studio. Odnesla si vítězství

Andrea si vyzpívala prvenství
Andrea si vyzpívala prvenství
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 10. 2020

Populární show plná proměn a kostýmů má za sebou další díl. A to už devátý. Některé z porotců poslala do domácí karantény epidemie koronaviru. A tak za jejich stolek usedli hosté. Opět tak diváci mohli vidět Patrici Pagáčovou (31), nově Martina Dejdara (55) a Ivu Pazderkou (40). Aleš Háma (47) se zatím úspěšně koronaviru vyhnul. Celý večer byl opět plný emocí, ovšem zvítězit mohl jen jeden z účastníků. Tentokrát si prvenství vyzpívala Andrea Kalousová (57).

Zpestřením večera bylo účinkování Patricie Pagáčové, která se stala součástí vystoupení hudebníka Alberta Černého (31). Společně s ním zazpívala hit Ivana Mládka – Prachovské skály, a to v kostýmu Ivo Pešáka.

"Přiznám se, že jsem si vystoupení velmi užila. Bylo to takové pro srandu a nebylo to takové vážné vystoupení. Dělám Ivo Pešáka se soutěžícím Albertem Černým, který dělá hudebníka Ivana Mládka. Takže si i zazpívám. Nenazývala bych to ale ani vystoupením, ale spíše takovou srandou. Ale jsem ráda, že jsem si to mohla užít a že to vystoupení nebylo míněno vážně, to bych se bála, že bych ho mohla zkazit. Takže hodnotím to jako pohodové vystoupení, zkrátka srandičky, na to mě užije," prozradila s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz půvabná herečka.

I když i tentokrát došlo na řadu skvělých interpretací známých skladeb od slavných autorů, jednoznačně závěr večera patřil Báře Basikové, která vystoupila jako Sia se skladbou Bird Set Free. Studio bouřilo, ovšem na výkon kolegyně Andrey Kalousové to nestačilo.

"Nic jsem si nepřipravila, protože jsem nepočítala s tím, že by se to mohlo stát," děkovala Andrea všem, kteří ji bodově kladně hodnotili a poprvé se tak stala vítězkou celého dílu.

Její vystoupení, kdy zpívala jako Billie Eilish skladbu All the good girls go to hell, bylo skutečně velmi vydařené. I to je důvod, proč si vysoutěžila šek v hodnotě 50 tisíc korun, který putoval pro charitativní účely.

Moderátorem večera byl Ondřej Sokol, který tak zaskočil za Vladimíra Polívku, který byl v karanténě.

Co soutěžící zpívali:

Albert Černý a Patricie Pagáčová jako Ivan Mládek a Ivo Pešák: Prachovské skály

Erika Stárková jako Rag'n'Bone Man: Giant

Bořek Slezáček jako David Koller: Chci zas v tobě spát

Jordan Haj jako Alice Cooper: Hey Stoopid

Jitka Čvančarová jako Delia: Bella Ciao

Martin Schreiner jako Missy Elliott: Get Ur Freak On

Andrea Kalousová jako Billie Eilish: All the good girls go to hell

Bára Basiková jako Sia: Bird Set Free

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.