Reklama:

Kazma oznámil, že se rozešel s Andreou Kalousovou. Potvrdil to, co už dávno oznámila Dominika Myslivcová

Kamil Bartošek a expartnerka Andrea Kalousová
Kamil Bartošek a expartnerka Andrea Kalousová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 11. 2021

Kamil Bartošek zvaný Kazma (36) našel sílu a informoval své fanoušky o tom, že se rozešel s modelkou Andreou Kalousovou (25). Internetový bavič a moderátor tak přiznal rozpad vtahu, i když už to pražská smetánka dávno věděla. "Ano, vím, že se rozešli," potvrdila pro ŽivotvČesku.cz Dominika Myslivcová (27) před téměř šesti týdny.

Reklama:

Právě o Dominice Myslivcové se spekulovalo, když se na její narozeninové oslavě v polovině září objevil Kazma bez Andrey Kalousové, že k sobě mají intenzivnější vztah, než je úroveň přátelství. Pro ŽivotvČesku.cz ale otevřeně uvedla, že známý internetový bavič je pouze její dobrý kamarád. O tom, že už v té době Kazma netvoří s pohlednou modelkou pár, věděla a informaci exkluzivně potvrdila. "Ano, vím, že se rozešli," netajila blonďatá influencerka pro ŽivotČesku.cz.

Kamil Bartošek si dal ještě čas, měsíc a půl pro novináře odpovídal vyhýbavě a snažil se působit dojmem, že vše je v pořádku a nad hlavami výrazného páru dál svítí romantické slunce a v očích jim s nadsázkou řečeno skotačí růžoví jednorožci.

Reklama:

Snad změna času či pošmourné temné večery věčně vysmátého vtipálka inspirovaly k tomu, aby šel nakonec s pravdou ven.

"Byla jsi celý můj Vesmír. Budu na tebe zpovzdálí dávat pozor, dokud to budeš potřebovat," použil lehké klišé Kazma, když o krachu vztahu informoval na Instagramu.

"Bude se normálně stávat, že nás spolu někde potkáte, ale to neznamená, že jsme se k sobě vrátili. Bude to znamenat pouze to, že teď životem kráčíme už jako přátelé," doplnila na Instagramu Andrea Kalousová, která téměř tři měsíce neodpovídala na otázky, proč vztah vyhořel a zda jí rozchod bolí stejně jako Kamila.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: