Kazma a Andrea Kalousová se rozešli. Dominika Myslivcová promluvila o tom, zda v tom má prsty

Dominika Myslivcová a Kazma jsou prý jen kamarádi
Dominika Myslivcová a Kazma jsou prý jen kamarádi
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 9. 2021

Zpěvačka a influencerka Dominika Myslivcová ve velkém stylu oslavila 27. narozeniny a na večírku se objevil také bavič Kazma (36), který má za sebou rozchod s modelkou Andreou Kalousovou (25). Hned se začaly rojit spekulace, že Myslivcová a Kazma tvoří nový pár. "Vím, že se rozešli, ale my jsme fakt roky kamarádi," vyjádřila se pro ŽivotvČesku.cz Dominika Myslivcová se smíchem a dodala, že Kazmu zná opravdu dlouho a vždy je s ním legrace.

Poslední společné snímky Kamil Bartošek (jak se Kazma oficiálně jmenuje) zveřejnil na Instagramu v květnu. Od té doby se přestal po boku Andrey Kalousové objevovat. Také půvabná modelka, která v roce 2015 zazářila v soutěži krásy, začala žít život bez svého miláčka. Redakce ŽivotvČesku.cz Kazmu i Kalousovou oslovila v souvislosti s rozchodem, oba ale na žádost o vyjádření nereagovali.

Jasno do rozchodu ostře sledovaného páru přinesla až čtvrteční narozeninová oslava Dominiky Myslivcové. K 27. narozeninám okouzlující influencerce totiž přišel pogratulovat také Kazma a chvílemi se zdálo, že oslavenkyni, která má figuru v dokonalé formě, doslova svléká pohledem. Už na večírku se začalo šuškat, že právě Myslivcová vystřídala Kalousovou a je novou partnerkou úspěšného internetového baviče a moderátora.

"Kdo by se na mě zálibně nedíval... Kamil se tam zjevil a byla to sranda, užili jsme si to. Celé narozeniny byly super," řekla se smíchem pro ŽivotvČesku.cz Dominika Myslivcová s tím, že o rozchodu Kazmy s Andreou Kalousovou ví, ale vztah s ním nepřichází v úvahu.

"Jsme kamarádi, známe se hrozně moc dlouho. Že bych nyní byla jeho nová holka? To jsou jen spekulace. Vím, že se rozešli, ale my jsme fakt roky kamarádi," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz dobře naladěná Dominika Myslivcová. "Sama jsem nyní také po rozchodu a jsem ve fázi, kdy si vybírám toho nejlepšího," doplnila se smíchem žena, která se může pyšnit jedním z nejvýraznějších přírodních hrudníků v Evropě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.