Andrea Kalousová udělala v talentové show obrovský pokrok: Přítel Kazma vyznal lásku, Finková chválí tanec

Kamil vychválil svou partnerku Andreu
Kamil vychválil svou partnerku Andreu
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 11. 2020

Diváci moc dobře ví, že Andrea Kalousová (24) měla v show Tvoje tvář má známý hlas velké problémy. Jenže půvabná modelka na sobě tvrdě pracovala. I když není vystudovanou zpěvačkou či tanečnicí, tak se nevzdala. A dnes sklízí zaslouženou chválu. A to nejen od přítele Kamila (35), ale od profesionálů, kteří zpěvu rozumí dokonale.

Říká se, že nejslabší má padáka. Jenže v případě Andrey Kalousové to neplatí. Půvabná modelka se nesložila z toho, že stojí vedle profesionálů typu Báry Basikové či Alberta Černého, nebo že její výkony diváci hudební show srovnávají s herečkou Jitkou Čvančarovou.

První díly Tváře byly pro Kalousovou pekelné. Jenže šla krok po kroku a každý díl se lehce zlepšovala. Minulý týden jako Bille Eilish dokonce ovládla celý večer. A chvála se na Andreu snáší i po sobotním výkonu, kdy se představila jako zpěvačka Dua Lipa.

"Vím, že nemáš ráda, když se tebou chlubím, ale já musím. Ušla jsi obrovský kus cesty, jsem na tebe pyšnej," vyznal se na Instagramu její přítel Kamil Bartošek, kterého Česko zná jako baviče Kazmu.

Ještě větší chvála ale zazněla z úst Lindy Finkové, které se soutěžícími piluje hlasový projev.

"Andrea udělala obrovský kus práce. Když její výkony srovnáte od první epizody, tak vidíte, že Andrea poskočila ve všem. Zlepšila se v tanci, ve zpívání, v rytmu, v práci s kamerou, ve vystupování na jevišti," uvedla Linda Finková pro ŽivotvČesku.cz.

"Já si myslím, že jí účast v Tváři dala hrozně moc. Andrea na začátku ke mně pilně chodila, vše pořádně trénovala, ale hodně jí dávají i ostatní, u kterých vidí, jak trénují oni, jak se připravují. Není to rozhodně jen moje práce, plno věcí si Andrea odkoukala sama a nasála do sebe jako houba," pochválila modelku Finková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.