Reklama:

Andrej Babiš pozdravil v plavkách fanoušky od moře a poprvé promluvil o fungování s manželkou Monikou po rozchodu

Monika Babišová s manželem Andrejem Babišem
Monika Babišová s manželem Andrejem Babišem
Foto: Archiv Moniky Babišové
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 6. 2024

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš si užívá tři volné dny v chorvatském Zadaru. Své fanoušky potěšil nejprve snímkem z moře, u kterého ho všichni podezřívali, že má na sobě ponožky. Poté ve svých tradičních »otázkách a odpovědích« uvedl na pravou míru nejen to, že se nejedná o ponožky, nýbrž o boty do vody, ale promluvil také o manželce Monice, se kterou má i po rozchodu nadstandardní vztahy. "Rodina je navěky," zněla část jeho odpovědi. Pro ŽivotvČesku.cz promluvil o rozchodu Babišových odborník na partnerské vztahy Jeroným Klimeš. Podle něho proběhl rozchod mezi manželi už dávno předtím, než ho oficiálně oznámili.

Reklama:

Opoziční politik Andrej Babiš se v posledních dnech radoval z vítězství hnutí ANO ve volbách do Evropského parlamentu. Po náročné kampani odjel relaxovat do Chorvatska, kde prý stráví jenom tři dny. Ze Zadaru pozdravil své fanoušky přímo z moře. Téměř sedmdesátiletý politik měl v moři boty do vody, hodně jeho sledujících ale řešilo, proč má na sobě ve vodě ponožky.

Reklama:

Záhadu ponožek v moři pak Babiš rozklíčoval ve svých »otázkách a odpovědích« na sociální síti Instagram, kde dává prostor fanouškům na různé dotazy. Jedna z otázek se také týkala jeho manželky Moniky, se kterou se i po rozchodu vídá na rodinných akcích. O víkendu ho blondýnka doprovázela dokonce i na inauguraci slovenského prezidenta Petera Pellegriniho.

"Já myslím, že pro všechny rodiče jsou nejdůležitější děti, a proto je důležité, aby rodina byla vždy spolu, takže rodina je navěky. Bez ohledu na to, co se mezi manželi děje," odpověděl ve videu bývalý premiér na otázku, co by poradil druhým, aby mezi sebou měli po rozchodu také dobrý vztah.

Kromě inaugurace spolu manželé oslavili v neděli i padesáté narozeniny Moniky, o kterých redakce ŽivotvČesku.cz psala před pár dny. Manželé Babišovi 19. dubna na sociální síti oznámili, že se jejich životní cesty rozešly. Od té doby ale několikrát dokázali, že i nadále spolu fungují jako rodina naprosto bezproblémově.

O rozchodu Babišových pro ŽivotvČesku.cz promluvil psycholog Jeroným Klimeš, jenž uvedl, že k reálnému odcizení mezi nimi došlo už dávno předtím, než to bývalý premiér oznámil na sociální síti. 

"Citový rozchod proběhl už v minulosti. Po tak dlouhé době ten vztah je už citově mrtvý a ten pár spolu drží jen formálně. A rozchod už je psychicky dávno za nimi. Teoreticky je možné, že si Monika oddechla, protože v praxi to bývá tak, že u podobných párů ta žena musí čekat, až ji ten muž opustí. Ona »nemůže« sama odejít, protože kdyby odešla ona, tak z toho bude pořádná »mela«, řečeno s nadsázkou," vysvětlil odborník na partnerské vztahy pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: