Aneta Vignerová se poprvé po oznámení rozchodu s Kolečkem ozvala fanouškům. K rozpadu vztahu se vyjádřil i scenáristův kolega. Nečekal jsem to, přiznal herec Bažo

Aneta Vignerová a Petr Kolečko
Aneta Vignerová a Petr Kolečko
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 8. 2022

Petr Kolečko (38) už netvoří pár s modelkou a matkou společného syna Anetou Vignerovou (34). Informaci, která překvapila širokou veřejnost, potvrdil ve středu sám scenárista a režisér. Zároveň vyšlo najevo, že autor úspěšného seriálu Most! po rozpadu vztahu příliš netruchlí. Už nějakou dobu randí s herečkou Denisou Nesvačilovou (31), kterou před třemi lety obsadil do svého filmu Přes prsty. Pro ŽivotvČesku.cz promluvil herec Peter Bažo, který hrál ve zmíněném seriálu. "Nečekal jsem to a nikdy by mě nenapadlo, že k tomu dojde," uvedl představitel chanovského předáka Joža.

Podle Kolečka vztah s Vignerovou dlouhodobě nefungoval, jeho rozpad byl tak logickým vyústěním. "Už delší dobu to opravdu problematický bylo a rozchod byl na spadnutí. Ani jeden jsme v tom vztahu nebyli šťastní," řekl Blesku.

Zpráva o rozchodu scenáristy s krásnou modelkou zaskočila i herce ze seriálu Most! Petera Baža. "Tohle jsem nevěděl. Může se stát v životě cokoliv, ale tohle jsem nepředpokládal, jsem z toho zaskočený a je mi to samozřejmě líto," uvedl pro ŽivotvČesku.cz seriálový Jožo.

Petr Kolečko v současnosti tvoří partnerskou dvojici s pohlednou Denisou Nesvačilovou. Jejich vztah označil tvůrce řady zdařilých seriálů jako »něco čerstvého a krásného« a uvedl, že herečka prý nestojí za krachem jeho vztahu.

Kolečko s Vignerovou spolu mají dvouletého syna Jiříka. Matka jeho syna v současnosti tráví složité chvíle v rodném Havířově a na sociální síti Instagram děkuje fanouškům za podporu.

Oproti tomu si Petr Kolečko užívá zamilované období po boku nové ženy. Autor filmů Padesátka, Masaryk či seriálu Vyšehrad byl už před Vignerovou ženatý. S exmanželkou má dva syny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.