Ani kůň by to nevydržel, smutní Agáta Hanychová: Soudní obsílky, změna v občance, nakonec influencerka skončila v nemocnici

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 2. 2024

Komentář: Influencerka Agáta Hanychová (Dopitová) zažívá jeden z hektičtějších dnů. Maminka tří dětí toho zvládne za pár hodin opravdu hodně a vše přitom stihne sdílet se svými fanoušky a sledujícími. Poté, co médii prolétlo její vyjádření ohledně prodávaných věcí od Jaromíra Soukupa, informovala své fanoušky, že jí přišly čtyři úřední obsílky, také stačila skrze Instagram vychválit svého manžela, že by to bez něho nezvládla. Dále ještě k tomu všemu prostřednictvím »storýčka« ukázala, že ji čeká zřejmě změna v parametrech občanského průkazu, a nakonec si někdejší modelka postěžovala, že je toho na ni moc, a takzvaně »postla« snímek z nemocnice. V redakci ŽivotvČesku.cz jsme se tak zamysleli nad tím, že kontroverzní tmavovláska je de facto »superžena«.

Podnikatelka a trojnásobná maminka Agáta žije vskutku silně dynamický život. Každý nový den jí přinese vždy nové dobrodružství. Například ve středu se hned po ránu »pochlubila« tím, že jí chodí domů poštou několik úředních obsílek najednou. Lze se domnívat, že se jedná o »neradostnou korespondenci« související se soudní bitvou o společnou dceru s Jaromírem Soukupem.

Samotný fakt, že se už několik měsíců soudí s expartnerem a někdejším mediálním magnátem, je už z logiky věci vyčerpávající jak psychicky, tak i finančně. Právě kvůli soudům prý influencerka prodává dary, které jí Soukup koupil.

Tlak od již několik měsíců pouze polovičního šéfa TV Barrandov bývalou modelku drtí. Jak se ale říká, tak »vše zlé je pro něco dobré«. Díky nepříjemným situacím, které prožívá, si uvědomuje, jak velkou oporu má ve svém manželovi Mirkovi Dopitovi. Tomu skrze sociální platformu Instagram vystřihla poklonu a poděkovala za to, že stojí při ní. "Nevím, co bych bez tebe dělala, děkuju, že jsi," uvedla dojemně Agáta ke společnému snímku s otcem syna Kryšpína.

Ani podpora od manžela a rodiny ale není zřejmě dostačující na to, aby Agáta náročné období ve zdraví zvládla. Podle nejnovějšího »storýčka« skončila v motolské nemocnici. Ke snímku napsala: "Ani kůň by to nevydržel," což může znamenat, že toho je na ni opravdu moc a psychické vyčerpání se podepsalo na jejím zdraví. I tak toho zvládá tolik, že jiní by k tomu potřebovali alespoň další dva životy. Všechna čest.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.