Fiktivní Výměna manželek podle Alice Bendové a Richarda Chlada. V hlavní roli nejsou zkažené zuby a špína, herečku si miliardář odvezl v luxusním autě

Richard Chlad s manželkou
Richard Chlad s manželkou
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 2. 2024

Takovou Výměnu manželek Česko ještě nezažilo. V hlavní roli ale tentokrát nejsou špatné hygienické návyky či zkažené jídlo, ale pořádný luxus a krásné ženy. Řeč samozřejmě není o reality show z českých domácností. Výměnu manželek, i když jen naoko, si vyzkoušela herečka Alice Bendová se svým partnerem Michalem Topolem. Druhým manželským párem je Anna-Marie Chladová Kánská a Richard Chlad. Přátele, kteří vlastní nemovitosti na Tenerife, po společně stráveném večeru napadlo, že by mohli sehrát scénku jako ze známé reality show. "Vzniklo to tak, že mému Michalovi se zdál sen, že si bere Aničku za ženu, tak jsem mu to chtěla splnit," sdělila pro ŽivotvČesku.cz Alice Bendová.

Scénka, kterou herečka Alice Bendová umístila na sociální síť Instagram, pobavila nejen samotné účastníky, ale i řadu jejích sledujících. Výměnu manželek, jak ji zná celé Česko, ale nelze očekávat. Alice, která odjíždí na deset dní k Richardu Chladovi, nenastupuje do bezpohlavního auta, ale do zářivě žlutého luxusního vozu, na které si známý miliardář potrpí.

Redakce ŽivotvČesku.cz Alici Bendovou oslovila s dotazem, jak k takové vtipné scénce došlo. "Pojí nás s Richardem letité přátelství, je s nimi hrozná sranda. Aničku úplně miluji, je to moje krevní skupina. Vzniklo to tak, že se mému Michalovi zdálo, že si Aničku bere za ženu, tak jsme si řekli, že by bylo dobré něco takového natočit," uvedla okouzlující herečka, která si aktuálně s rodinou užívá slunce na Tenerife.

Ze slov dobře naladěné herečky vyplynulo, že Česko čeká ještě pokračování jejich Výměny, kde hrají roli krásné ženy a luxusní vozy. "Čekejte na další díl," dodala s úsměvem sympatická Alice Bendová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.